18.kolo, Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , 2015-2016

--

Bohušovice přehráli Dobříň rozdílem třídy

0

V první půli padla jen jedna branka

Od úvodu utkání přebrali iniciativu domácí a snažili se vstřelit branku. To se jim dlouhou dobu nedařilo. Šancí měli mnoho, ale buď  trefili brankovou konstrukci nebo ztroskotali na výborném brankáři hostujícího celku. Avšak ve 32. minutě se domácí dostali do vedení, na střelu Staňka byl už i hostující brakář krátký - 1:0. Domácí se stále častějši tlačili do zakončení a odměnou jim byla druhý branka v utkání, kdy se prosadil Šmídek, stalo se tak 2 minuty před koncem poločasu a tudíž poločas skončil 1:0.

Domácí navýšili skóre utkání

V druhé půli domácí ubrali na tlaku a snažili se utkání kontrolovat, což se jim do velké míry dařilo a hosté dá se říci rezignovali, když zjistili, že i sebelepší námaha a bojovnost jim nepomůže k tomu, aby si z Kupařovic odvezli nějaké ty body. Domácí měli další šance, avšak se jim je nepodařilo proměnit a tak prostřídali hráče i z lavičky, ať si také zahrají. Domácí v poklidu kombinovali a když už se zdálo, že utkání skončí stejným výsledkem jako v poločase, prosadil se domácí Haněl a stanovil tak skóre dnešního utkání na 4:1 pro domácí. Nutno podotknout, že domácí zaslouženě zvítězili a připsali si do tabulky 3 body za vítězství 3:0. Hosté v tomto chtěli body určitě získat, avšak jejim výkonem na ně nedosáhli.

Slavoj Bohušovice nad Ohří
Knechtl Jaroslav: V tomto utkání jsme zcela hosty přehráli a zaslouženě jsme vyhráli, musím naše kluky pochválit za předvedený výkon. Postarali jsme se o překvapení kola a to nás velmi těší.

Dobříň
Adelt Jan: Dnešní výkon našich svěřenců nebudu ani komentovat. Nestálo to za nic a domácím tak můžu pogratulovat k vítězství, nutno podotknout velmi zaslouženému, když jsme jim to ulehčili.

Š. Šplíchal [-] - P. Dráb [-] , T. Matějka [-] , J. Martínek [-] , M. Barcal [-] (81. M. Becker [-] ) - D. Brůža [-] , L. Kyzlík [-] , J. Gaube [-] (68. D. Šikner [-] ) , M. Dalešický [-] - J. Mižič [-] (75. O. Šikner [-] ) , J. Ortbauer [-] (88. D. Chramosta [-] ) -