21.kolo, Středočeský | Kolín | III. třída sk. A, 2015-2016

--

14. D. Hutla , 62. P. Pýcha (p.) , 63. M. Lepší , 75. P. Skořepa , 83. M. Přibyl
0

Štítarský SK
Ladislav Bruna: První poločas a ani celý zápas nevycházel podle našich představ. Hosté byli bojovnější a hlavně přesnější v přihrávce. My jsme se jen těžko dostali k zakončení. První půle skončila 1:0 ve prospěch štítarských hráčů. Ve druhé půli jsme však začali dělat chyby v obraně. A hosté toho dokázali využít. V závěru utkání jsme se snažili dát alespoň čestný gól, ale štěstí stálo tentokrát na straně hostů. V zápase jsme propadli, ale hlavu rozhodně nevěšíme. Čekají nás ještě důležité zápasy, a proto musíme koukat dopředu.