19.kolo, Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Skalsko si doma poradilo s Nemyslovicemi

0

Skalsko sehrálo vyrovanný souboj s Nemyslovicemi, které mají sestupové starosti. Po bezbrankové první půli se domácí v druhém poločase dvakrát trefili do černého a získali tak tři body za výhru 2:0.

Podrobnosti připravujeme...

SK Skalsko
R. Landa [-] - - Z. Jakubec [-] , L. Svárovský [-] , J. Martinec [-] , P. Zachrdla [-] , R. Pýcha [-] - M. Kvajsar [-] - J. Vocásek [-] , J. Vyšohlíd [-] , L. Svoboda [-] (74. M. Pýcha [-] ) , T. Kvajsar [-]

FC Nemyslovice
J. Bosík [-] - J. Baborák [-] , P. Vonášek [-] (65. R. Mikulec [-] ) - P. Vonášek [-] - P. Matyska [-] , T. Mikulec [-] , S. Jakubínský [-] , J. Ekl [-] , O. Kunst [-] (50. M. Živec [-] ) , P. Šona [-] , M. Baborák [-]

ŽK: 25. M. Kvajsar , 57. J. Vyšohlíd , 83. M. Pýcha - 25. P. Vonášek , 25. P. Vonášek .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Novák Petr - HOLOUBEK Miloš (N), KICELUK Antonín (N).