16.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Lokotka doma měla problémy

0

První utkání jara čekalo na celky z Lípy a Polevska. Domácí Lokomotiva chtěla vykročit pravou, jenže to hosté také a vzhledem k postavení v tabulce se tak dalo předpokládat, že onen úspěšný start druhé poloviny soutěže, dopadne lépe pro ně. Prognóza nakonec byla správná...

Rozhodnuto již v poločase

Hosté byli na papíře silnějšími a po většinu utkání to také potvrzovali. Po dvaceti minutách hry začali padat branky. Po samostatném úniku se dokázal prosadit Bezouška Martin, který dostal krásný balón za obranu a píchnutím míče za záda gólmana, se nemýlil. To se psala minuta 22. a za nedlouhé čtyři minuty skóroval podruhé a to téměř identicky, jako v předešlém případě. Zápas se tak začal vyvíjet spíše pro hosty, než domácí a potvrdila to i další branka. Tu měl na svědomí Marek Malič ve 39. minutě. Za stavu 0:3 hráči odešli do kabin.

Domácí překvapení se nekonalo

Tato půle byla velice obdobná jako půle první. Hra byla na straně Polevska a další branka, konkrétně čtvrtá, to jen potvrdila. V 64. minutě se prosadil Jiří Marušák. Ten si připsal i branku číslo dvě a sice, když tři minuty před základní hrací dobou zvyšoval o další branku. Poločas se pak už jen dohrál a na domácích bylo vidět, že na soupeře dnes nemají, a to hlavně kvůli chybějícím posilám z áčka. Zápas tak dopadl ve výsledku 0:5 pro hosty z Polevska.

FC Polevsko
Jan Ramisch (vedoucí Polevska): Nastoupili jsme s tím, že chceme zápas ovládnout a vyhrát tak, jako na podzim. Víme jak na tom soupeř je, a proto byly body povinností. Zápas se odvíjel přesně tak, jak jsem si představoval. Dali jsme na úvod rychlou branku a poté už jsme zápas jen kontrolovali.