19.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Vyrovnaný souboj nakonec pro hosty

33. J. Černý (vl.) , 36. J. Houfek - 6. J. Dufek , 76. M. Beneš , 78. M. Krejčí , 90. V. Krs
0

Hosté z Tuhaně byli pod Lindavou a oba celkům hrozil pád na příčky, které se týkají sestupu. Lindava hrála doma a jak je známo, je zde silná. To ovšem neplatilo dnes, kdy jejich stadion podlehl vyloupení...

Poločas 2:1

I v tomto utkání byl trávník ponížen sobotním, deštivým počasím. Povrch byl měkký a hráčům nadělal dost problémů. V úvodu se trefili hosté, když se hned v 6. minutě prosadil Jan Dufek a poslal svůj tým z Tuhaně do jednobrankového vedení. Poté si ovšem kapitán hostů Jan Černý připsal nešťastného vlastňáka. To bylo v minutě 33. Do poločasu se znovu trefili domácí, jmenovitě Josef Houfek, který využil nakopnutí z první branky a poslal svůj celek do vedení ve 36. minutě. To bylo vše a týmy šly do šaten. 2:1.

Obrat Tuhaně

Domácí se snažila uhrát soupeře kombinační hrou, jenže to se jim už nepodařilo přetavit v branku. Navíc, když v 76. minutě vyrovnal hostující Martin Beneš, se objevil pro domácí problém. O to větší problém to byl, když najednou prohrávali. O dvě minuty později se totiž prosadil hráč Tuhaně a sice Miroslav Krejčí a domácí byli prakticky zlomeni. Poslední branka přišla v poslední minutě, to když se dokázal přesně trefit Václav Krs a bylo vymalováno. Nakonec tedy Tuhaň dokonala obrat v konečném znění 4:2.

TJ Sokol Tuhaň
Jan Černý (kapitán Tuhaně): Výhra připadala v úvahu. Byli jsme lepším družstvem a navíc jsme měli i mraky šancí na vstřelení branky. Dvakrát jsme šli sami na brankáře a nedali, ale za to mohl i terén, který právě v těchto situacích hráče okradl o jasné příležitosti. Mám za to, že jsme vyhráli zaslouženě.