14.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Domácí doma neuhráli ani bod, hosté slaví

80. F. Čermák - 29. T. Pavlík (p.) , 35. J. Němec
0

Prví zápas Valtinova měl zřejmě dopadnout jinak než dopadl, protože se hrálo doma a hráči se chtěli předvést v co nejlepším světle. Hosté nakonec zápas dohráli s lepším výsledkem na své straně, což jim zajistilo tolik cenné body...

Dubá se dostala do vedení

Hráči vstoupili do utkání velice bojovně. Hra byla ovšem spíše na straně hostů z Dubé a bylo vidět, že si prozatím rozumí s míčem lépe, než jejich soupeř. Ve 29. minutě navíc kopali penaltu a tu proměnil Tomáš Pavlík a poslal svůj tým do nějtěšnějšího vědění 1:0. Poté měli šance i hráči na domácí straně. Také zahrávali penaltu, jenže tu neproměnili a z protiútoku se dokázali znovu prosadit hráči Dubé. Jmenovitě to byl Jakub Němec ve 35. minutě poločasu. Do konce půle již bez zásadnějších momentů a do šatny se odcházelo za výsledku 0:2.

Domácí jen snížili, ale utkání nezvrátili

Valtinov nechtěl zápas prohrál, určitě ne takhle. Proto se vydali do útoku a snažili se hráče hostů pořádně potrápit. Vytrvali a nakonec i jednu ze šancí dokázali přetavit v branku. Psala se 80. minuta, když se z motanice odrazil balón, nejspíše i od hráče hostů, a ten zaplul právě do branky Dubé. Stav se tedy změnil na 1:2 a zasloužil se o to domácí zadák Filip Čermák. Jakoby ale hráči Valtinova nebyli schopní proměňovat své šance a tak se zápas pouze dohrál za konečného stavu 1:2 pro Dubou.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (vedoucí Valtinova): Očekávali jsme, že vyhrajeme a že se odpoutáme od spodku, ale nakonec to skončilo přesně opačně. Holt neproměňujeme své šance a na to bohužel často doplácíme, přesně jako dnes.

J. Kristek [-] - L. Novák [-] , O. Wágner [-] , V. Zelený [-] , J. Zelený [-] , V. Štembera [-] , L. Doubek [-] (74. V. Vimer [-] ) , O. Košek [-] , F. Čermák [-] , D. Čermák [-] , M. Bezděkovský [-]