17.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Domácí nedali hostům šanci

0

Dubá hostila Cvikov béčko a schylovalo se k důležité bitvě, především pro Cvikov, který je na sestupové příčce. Překvapení se ale nekonalo a domácí si vše pohlídali a to hlavně svou vysokou prodkucí v zápase...

Jediná branka domácích

O víkendu se nám roztrhla oblačna a k chladnému dubnovému počasí déšt určitě nepomohl. Dubá věděla, že ji Cvikov nedá nic zadarmo a tak chtěla využít své domácí půdy, jak to jen jde. To se jim v první půli povedlo jedinou brankou, která v poslední minutě řádné hrací doby, znamenala prozatimní vedení hráčů Dubé a sice 1:0. Na svědomí ji měl Miloslav Vokolek. Poločas poté skončil, hráči jdou do šaten...

Dubá si zastřílela

Na druhou půli jsme se mohli těšit více, protože branky padaly a to jedna za druhou. V 55. minutě se o druhou postaral Vokolek Miloslav a jeho tým již vedl 2:0. Na třetí brance se podepsal též Miloslav Vokolek a jeho kompletace hattriku znamená výrazné přiblížený ke konečným třem bodům v utkání. To se psala 63. minuta. Dubá ještě stihla nadělit poslední branku. Zásluhy u tohoto gólu patří zejména Milanu Heptnerovi, který tak podtrhl stav utkání v konečném znění 4:0 pro svůj tým z Dubé.