20.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Dubá porazila Libchavu

17. M. Vokolek , 24. M. Vokolek (p.) , 38. M. Vokolek , 90. P. Jombík - 54. A. Koros , 72. V. Balvín
0

Celek z Dubé neprožívá vůbec špatný start do jarní části a na domácím hřišti jsou pravidelným nebezpečím pro každého soupeře. To dnes pocítila i zkušená Libchava, která na půdě svého soupeře, dost narazila...

3:0 pro domácí

Dubá začala lépe. V 17. minutě již vedla a zásluhy patří především střelci Miloslavu Vokolkovi, který načal pro sebe i svůj tým velký fotbalový den. Oba celky měly své šance, ale proměnit je v branky dokázali jen domácí. Hra byla jednoznačně na straně výběru Dubé a dokazovali to i dalšími vstřelenými brankami. Ve 24. minutě se kopala penalta a tu s přehledem proměnil opět Miloslav Vokolek. 2:0. Do konce poločasu jsme byli svědky i další branky a byl to znovu Miloslav Vokolek, který ve 38. minutě dával další branku a sám si dokonce hned v první půli, připsal hattrick. Do šaten za stavu 3:0.

Hosté se zvedli

Do druhé půle už týmy vkročili poměrně jinak, než v té první. Hlavně hosté si v kabině dost řekli a do poločasu vstoupili s tím, že bude zapotřebí hru z první půle napravit. Dubá sice na druhou stranu chtěla výsledek uhrát, držet balón a nepustit soupeře k ničemu většímu, ale to se jim ovšem zrovna moc nepovedlo. Na 3:1 snižoval v 54. minutě Antonín Koros. Domácí poté kopali další penaltu, tu ovšem již neproměnili. V 72. minutě navíc zdramatizoval stav utkání Vojtěch Balvín, když snížil na 3:2. Poté bylo domácí mužstvo poněkud pod tlakem, ale Libchava z toho již nic nevytěžila. Naopak, po tom, co hosté všechny síly vrhly dopředu, jim nezbylo moc bránících hráčů a z brejku obdrželi dalšího góla v poslední minutě základní hrací doby. Postaral se o něj Petr Jombík a utkání tak skončilo za stavu 4:2 pro Dubou.

TJ Slavoj Dubá
Vladimír Mydlář (trenér Dubé): Chtěli jsme určitě vyhrát, také jsme si pro ty body šli. Musím ale říci, že mě ta druhá půle zklamala, protože jsme si něco v kabině řekli a pak jsme to na hřišti neplnili. Nakonec to ovšem dopadlo dobře a my jsme vyhráli.

T. Dvořák [-] - J. Jeništa [-] , F. Franěk [-] (15. T. Pavlík [-] ) , J. Fliegel [-] , M. Soukup [-] , J. Sloup [-] - M. Demeter [-] (73. L. Drunecký [-] ) , J. Kamarád [-] , M. Heptner [-] - M. Vokolek [-] , M. Šverma [-] -

TJ Sokol Dolní Libchava
M. Macek [-] - K. Kaňkovský [-] , M. Los [-] (80. J. Ruč [-] ) , A. Koros [-] , J. Ruč [-] , J. Havelka [-] , P. Lebduška [-] (46. M. Barda [-] ) , L. Mígl [-] , J. Kukal [-] , J. Šiner [-] , V. Balvín [-]

ŽK: 41. J. Fliegel , 50. M. Vokolek , 73. T. Pavlík - 51. V. Balvín , 85. L. Mígl .
Hráči zápasu: M. Heptner , M. Vokolek .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Janovský Michal - BÖHME Ladislav, HORYNA Jaroslav (N).