22.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Valtinov doma znovu podlehl

5. V. Štembera - 11. T. Gvizd , 13. T. Gvizd , 15. J. Ledl
0

Valtinov se stále potácí na posledním místě a proto byla dnešní domácí výhra důležitá více, než kdy jindy. Liga se totiž pomalu ale jistě blíží do svého konce a moc příležitostí na to se udržet, již zjevně nebude. Hosté však mají lepší formu...

Šílený začátek

Valtinov věděl jak musí hrát a také tak začal. Hned v úvodu jim přišla obrovská šance, ale nic z toho. Poté, v 5. minutě další velká šance, tentokrát gól! Václav Štembera byl tím, kdo dokázal střelou překonat gólmana hostů a poslat domácí celek do vedení, když ze středu pole utekl všem bránícím a nemýil se. Jenže...Poté přišly, snad už i tradiční chyby domácích. Tu první zužitkoval hostující hráč Tomáš Gvizd, který vymotal balón ze zamotaných obránců domácích a srovnával skóre v 11. minutě. Za dvě minuty navíc ten samý hráč poslal Kravaře do vedení a aby toho nebylo do poločasu málo, tak ještě v 15. minutě přidal další branku Ledl Jakub a nutno říci, že hosté domácí pořádně vyškolili. Stav o pauze 1:3.

Jalová půle na obou stranách

Valtinov i Kravaře hráli obdobně jako v té předešlé půli. Utkání bylo především o bojovnosti a to jak na straně domácích, tak na straně hostů. Bohužel jsme v tomto poločase neshlédli žádné koření fotbalu, což je určitě škoda, hlavně pro domácí. V 82. minutě navíc fasoval domácí kapitán Kovalev červenou kartu, po druhé žluté, a za protesty byl nucen opustit hřiště. Valtinov tak nedokázal otočit, natož vyrovnat a v zápase podlehl v konečném výsledku 1:3. Boj o záchranu tedy stále pokračuje.

TJ Slavoj Velký Valtinov
Petr Chmelař (vedoucí Valtinova): Čekali jsme, že nám vyjde alespoň ten bod, třeba na penaltách. Pravda je, že chyby nás tíží po většinu sezóny. Dnes jsme opět nějaké udělali a zase jsme prohráli. Dneska bych ani nikoho nevypíchl, protože mě nenapadá, kdo zahrál nad ostatními. Ani jsme vlastně moc nebojovali, škoda.

O. Wágner [-] - - L. Doubek [-] , O. Košek [-] , J. Kovalev [-] , L. Novák [-] - J. Pýcha [-] - J. Vosecký [-] , V. Vimer [-] , F. Čermák [-] , M. Bezděkovský [-] , V. Štembera [-]

FK Lokomotiva Kravaře u České Lípy
M. Řehák [-] - P. Šena [-] , A. Kubišta [-] , M. Končel [-] , J. Palka [-] , T. Gvizd [-] - J. Koutný [-] , M. Koutný [-] , J. Ledl [-] , D. Šubrt [-] - M. Suchan [-] -

ŽK: 30. J. Kovalev - 86. M. Končel . ČK: 82. J. Kovalev .
Místo: V. Valtinov. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Zlatník Jakub - ĎÖRĎ Mário, HRBÁČEK Jan.