16.kolo, Ústecký | Louny | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

FK Blažim doma zaslouženě vyhrála

0

Útočná hra domácích dělala peruckým fotbalistům problémy, nebezpeční byli hlavně z rohových kopů a ze standartních situací.  V 17. minutě se usadili ve velkém vápně hostí a po sérii 4 rohových kopů v řadě ten poslední dotlačili do perucké sítě. I dále byli fotbalisté FK Blažim nebezpeční, ale ve 22. se nechal domácí hráč D. Hosnedl vyprovokovat velmi aktivně hrajícím Aichingerem a byl vyloučen. Proti oslabenému soupeři si hosté vytvořili pěkné šance, ale zakončení stále dělalo problémy.

Ve druhém poločase se zdálo, že by FK Peruc mohl uhrát solidní výsledek, jenže gól přišel opět do jejich branky a znovu po rohovém kopu. Vzápětí se podařilo peruckému Michalu Peterkovi proměnit šanci a rázem bylo o co hrát, 2:1 vypadalo nadějně. Další šanci hostů poslal Aichinger těsně nad, zkušení domácí začali hrát v klidu a i v 10 Peruc přehrávali. Dalšími brankami si vzali zasloužené vítězství.