--

--

0

FK Slavia Orlová - Lutyně
Josef Jadrný, trenér Orlové: Máme většinou živé začátky. Problém je, že i dost inkasujeme. Ten první gól jsme hostům doslova věnovali. Pak zase Skoupý pouští míč do autu tak nešikovně, že mu ho protihráč vypíchne a dá nám branku. Dostat góly ke konci poločasu je mrzuté. Zvláště, když jsme ještě předtím měli tutovku na 3:1. O poločase jsem trochu zamíchal sestavou, do útoku poslal Klimase a útočné duo Kopel – Klimas se nám osvědčilo.

SK Spartak Hulín
Jindřich Lehkoživ, trenér SK Spartak Hulín: Výsledek 4:4 určitě vypovídá o tom, že oběma mužstvům už o nic nejde. Hrálo se nahoru dolů, obě obrany si dnes vybraly slabé chvíle. Čtyři inkasované góly mne určitě netěší, na druhou stranu jsme dali čtyři branky venku. Zatímco domácí obranu jsme k chybám přinutili, ta naše chyby vyráběla sama. S obranou fází jsem tedy dnes hrubě nespokojen.

O. Pacanovský [-] - P. Lisický [-] , P. Kaizar [-] , K. Skoupý [-] (46. D. Klimas [-] ) , I. Schroner [-] - M. Tomáš [-] , J. Vybíral [-] , T. Mleziva [-] , J. Uher [-] (76. J. Kubiš [-] ) - J. Urban [-] , J. Kopel [-]

L. Chytil [-] - A. Labuda [-] , R. Číhal [-] , Z. Kroča [-] , M. Vyskočil [-] - M. Dvořáček [-] (46. M. Šrom [-] ) , B. Červenka [-] , J. Laciga [-] , D. Krhut [-] - J. Zlámal [-] , R. Elšík [-] (89. M. Mjuller [-] )

ŽK: 63. J. Urban - 58. D. Krhut , 65. M. Vyskočil .
Hráči zápasu: M. Tomáš - R. Elšík .