MSFL

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 5.kolo MSFL , 2016-2017

30.08.2016 00:30
Staň se Expertem pro následujíci kolo. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, vyplnit komentáře a své tipy. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.
Článek

Máme Hráče roku pro sezonu 2015/2016. Kdo pojede na milánské derby?

29.08.2016 13:03

Hned čtyři hráči se mohou těšit na ryze fotbalové výhry, které do ankety Hráč roku věnoval partner fotbaltour.cz. Koho jste nejvíce podporovali a dostali ho do TOP 15? Koho vylosoval Jiří Kladrubský jako vítěze?

Reportáž

Bačo v nastavení rozjásal Zlín

28.08.2016 21:21 MSFL

Mohelnice musela ve Zlíně spolknout hořkou pilulku. Na Chwaszczovu trefu totiž odpověděl krátce po začáku druhé půle Fiala a vše směřovalo k dělbě bodů. Jenomže v druhé minutě nastavení se přesnou hlavičkou prosadil Ondřej Bačo a domácí se mohli radovat z výhry.

Reportáž

Hulín byl v zápase stále o krok pozadu, na vyrovnání nedosáhl

28.08.2016 21:19 MSFL

Slovácko se dostalo do vedení, když se nejprve přesnou technickou ránou prosadil Machalík, ve 37. minutě Piteu zužitkoval nezištnou přihrávku Hlúpika a domácí měli k dispozici dvoubrankový náskok. Ten už nepustilo, nakonec rozhodující gól zaznamenal Křivánek z penalty. Hostům trefa Lacigy a proměněná Pospíšilova penalta nestačila.

Reportáž

Uničov potvrdil výborný vstup do soutěže

28.08.2016 21:16 MSFL

Szotkowski sice v 51. minutě snižoval na 1:2, ale poté Hlučínští podruhé v zápase neubránili Aleše Krče a Uničov pak už dokráčel k pohodlné výhře.

Reportáž

Třebíč tříbrankové vedení nepustila

28.08.2016 21:14 MSFL

Heřmánek zvyšoval ve 48. minutě už na rozdíl tří branek a osudu zápasu bylo jasno. Třebíč má tak po čtyřech duelech devět bodů, u Meziříčí zase zaujme divoké skóre 12:14...

Reportáž

Petřkovice přehrály béčko Sigmy

27.08.2016 21:18 MSFL

První velkou šanci utkání měli domácí, když Špavelko trefil tyč. Stejný hráč se ale napodruhé už prosadil, a to po závaru ve vápně. O čtyři minuty na to už to bylo o dvě branky. Kuriózní gól byl připsán Hrdličkovi. Olomouc své šance nevyužila a tak v 78. minutě upravil na rozdíl tří branek David Puškáč, když potrestal chybujícího brankáře Spurného. A protože hostující Hýbl trefil jen tyč, brali domácí body za jasné vítězství.

Reportáž

Pět gólů v otrokovické síti

27.08.2016 21:11 MSFL

Domácí sehráli povedené utkání. Do vedení šli brankou Přerovského, který využil Deklevova zaváhání a svou šanci proměnil. Hosté mohli vyrovnat z penalty, jenomže Kollár zneškodnil pokus Šuranského. Vyškovské fanoušky pak potěšila posila Michal Sečkář, který propálil míč až do sítě, stejný hráč se trefil i ve 38. minutě po spolupráci s Kirschnerem. Šuranský ve druhé půli sice snížil na 1:3, ale Lička a Kirschner svými přesnými střelami upravili na konečný jasný výsledek.

Reportáž

Holice se dočkala kromě prvních gólů i první výhry sezóny

27.08.2016 21:04 MSFL

Olomoučtí udeřili během tří minut, Líšeň už ztrátu nedohnala. Ve 33. minutě dal Bučkově centru gólovou pečeť Přikryl, pár sekund na to proměnil proti Zrzavému penaltu Oldřich Kostorek a domácí byli na koni. Jenomže Holicím zavařila 49. minuta - v té totiž dostal druhou žlutou kartu Bernard a Líšeň dohrávala proti deseti. Využila to ke vstřelení jedné branky zásluhou Matouška. Hosté se tlačili za vyrovnáním, Voda napálil břevno, Mucha výborně zasáhl proti zakončení Hanuše. Domácí tým nakonec vše ustál bez úhony a vybojoval první tři body sezóny.

Reportáž

Šustr ani Floder neinkasovali, Kroměříž čeká na první výhru. Mužstva v podstatě nic nenabídla, hodnotil trenér Zbořil

27.08.2016 20:57 MSFL

Kroměříž nezažívá povedený vstup do sezóny. Blansko ukázalo, že venku umí bodovat a ukopalo bezbrankovou remízu.