MSFL

Článek

Opět rekapitulujeme fotbalové momenty našich čtenářů a fanoušků!

Divize A , ČFL , MSFL , Divize B , Divize C , Divize D , Divize E , Karlovarský | Krajský přebor , Karlovarský | 1.A třída , Karlovarský | 1.B třída , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A , Karlovarský | Cheb | III. třída , Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , Středočeský | Krajský přebor , Středočeský | 1.A třída sk. A , Středočeský | 1.A třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. A , Středočeský | 1.B třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. C , Středočeský | 1.B třída sk. D , Středočeský | 1.B třída sk. E , Středočeský | Benešov | Okresní přebor , Středočeský | Benešov | III. třída sk. A , Středočeský | Benešov | III. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. D , Středočeský | Beroun | Okresní přebor , Středočeský | Beroun | III. třída sk. A , Středočeský | Beroun | III. třída sk. B , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B , Středočeský | Kladno | Okresní přebor , Středočeský | Kladno | III. třída sk. A , Středočeský | Kladno | III. třída sk. B , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | Okresní přebor , Středočeský | Kolín | III. třída sk. A , Středočeský | Kolín | III. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. C , Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor , Středočeský | Kutná Hora | III. třída , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. B , Středočeský | Mělník | Okresní přebor , Středočeský | Mělník | III. třída , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída , Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. C , Středočeský | Příbram | Okresní přebor , Středočeský | Příbram | III. třída sk. A , Středočeský | Příbram | III. třída sk. B , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B , Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , Středočeský | Rakovník | III. třída , Středočeský | Rakovník | IV. třída , Jihočeský | Krajský přebor , Jihočeský | 1.A třída sk. A , Jihočeský | 1.A třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. A , Jihočeský | 1.B třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. C , Jihočeský | 1.B třída sk. D , Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B , Jihočeský | České Budějovice | IV. třída , Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída , Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B , Jihočeský | Písek | Okresní přebor , Jihočeský | Písek | III. třída sk. A , Jihočeský | Písek | IV. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B , Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B , Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , Jihočeský | Tábor | III. třída , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Krajský přebor , Jihomoravský | 1.A třída sk. A , Jihomoravský | 1.A třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. A , Jihomoravský | 1.B třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. C , Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , Jihomoravský | Blansko | III. třída , Jihomoravský | Blansko | IV. třída , Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - město | III. třída , Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C , Královéhradecký | Krajský přebor , Královéhradecký | 1.A třída , Královéhradecký | 1.B třída sk. D , Královéhradecký | 1.B třída sk. A , Královéhradecký | 1.B třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. C , Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B , Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , Královéhradecký | Jičín | III. třída , Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , Královéhradecký | Náchod | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Rychnov | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | IV. třída , Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A , Královéhradecký | Trutnov | IV. třída , Pardubický | Krajský přebor , Pardubický | 1.A třída , Pardubický | 1.B třída sk. A , Pardubický | 1.B třída sk. B , Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , Pardubický | Chrudim | III. třída , Pardubický | Chrudim | IV. třída , Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. B , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B , Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , Pardubický | Svitavy | III. třída , Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Krajský přebor , Moravskoslezský | 1.A třída sk. A , Moravskoslezský | 1.A třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. A , Moravskoslezský | 1.B třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. C , Moravskoslezský | 1.B třída sk. D , Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor , Moravskoslezský | Ostrava - město | III. třída , Liberecký | Krajský přebor , Liberecký | 1.A třída , Liberecký | 1.B třída sk. A , Liberecký | 1.B třída sk. B , Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , Liberecký | Česká Lípa | III. třída , Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , Liberecký | Jablonec nad Nisou | III. třída , Liberecký | Liberec | Okresní přebor , III. třída Jih , III. třída Sever , Liberecký | Semily | Okresní přebor , Liberecký | Semily | III. třída , Olomoucký | Krajský přebor , Olomoucký | 1.A třída sk. A , Olomoucký | 1.A třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. A , Olomoucký | 1.B třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. C , Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | III. třída , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B , Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , Olomoucký | Prostějov | III. třída , Olomoucký | Prostějov | IV. třída , Olomoucký | Přerov | Okresní přebor , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. A , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. B , Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. B , Vysočina | Krajský přebor , Vysočina | 1.A třída sk. A , Vysočina | 1.A třída sk. B , Vysočina | 1.B třída sk. A , Vysočina | 1.B třída sk. B , Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B , Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , Vysočina | Jihlava | III. třída , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. B , Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , Vysočina | Pelhřimov | III. třída , Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B , Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B , Ústecký | Krajský přebor , Ústecký | 1.A třída sk. A , Ústecký | 1.A třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. A , Ústecký | 1.B třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. C , Ústecký | Děčín | Okresní přebor , Ústecký | Děčín | III. třída , Ústecký | Chomutov | Okresní přebor , Ústecký | Chomutov | III. třída , Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B , Ústecký | Louny | Okresní přebor , Ústecký | Louny | III. třída , Ústecký | Louny | IV. třída sk. A , Ústecký | Louny | IV. třída sk. B , Ústecký | Most | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | III. třída , Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , Ústecký | Ústí nad Labem | III. třída , Zlínský | Krajský přebor , Zlínský | 1.A třída sk. A , Zlínský | 1.A třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. A , Zlínský | 1.B třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. C , Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. B , Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , Zlínský | Vsetín | III. třída , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. A , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | Okresní přebor , Zlínský | Zlín | III. třída sk. A , Zlínský | Zlín | III. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. A , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. C , Plzeňský | Krajský přebor , Plzeňský | 1.A třída , Plzeňský | 1.B třída sk. A , Plzeňský | 1.B třída sk. B , Plzeňský | 1.B třída sk. C , Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , Plzeňský | Domažlice | III. třída , Plzeňský | Domažlice | IV. třída , Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , Plzeňský | Klatovy | III. třída , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B , Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B , Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , Plzeňský | Rokycany | III. třída , Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , Plzeňský | Tachov | III. třída , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. E , Královéhradecký | 1.B třída sk. F , Královéhradecký | 1.B třída sk. G , Královéhradecký | 1.B třída sk. H , Pražský | Krajský přebor , II. třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. B , Pražský | 1.B třída sk. A , Pražský | 1.B třída sk. B , II. třída sk. B , II. třída sk. C , II. třída sk. D , Pražský | Praha | III. třída sk. A , Pražský | Praha | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. C , Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor , Moravskoslezský | Nový Jičín | III. třída , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | III. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. C , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. D , Jihočeský | Písek | III. třída sk. B , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. C , Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , Středočeský | Rakovník | Viola Cup , Jihočeský | Vodňanská Liga , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. H , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. C , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. B , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. C , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. B , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. D , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. E , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. F , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. G , Plzeňský | Baráž
Karlovarský Středočeský Jihočeský Jihomoravský Královéhradecký Pardubický Moravskoslezský Liberecký Olomoucký Vysočina Ústecký Zlínský Plzeňský Pražský Cheb Karlovy Vary Sokolov Benešov Beroun Kladno Kolín Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav Nymburk Příbram Rakovník České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov Znojmo Hradec Králové Jičín Náchod Rychnov Trutnov Chrudim Pardubice Svitavy Ústí nad Orlicí Karviná Opava Ostrava - město Česká Lípa Jablonec nad Nisou Liberec Semily Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk Havlíčkův Brod Jihlava Pelhřimov Třebíč Žďár nad Sázavou Děčín Chomutov Litoměřice Louny Most Teplice Ústí nad Labem Kroměříž Uherské Hradiště Vsetín Zlín Domažlice Klatovy Plzeň - Město Plzeň - Jih Plzeň - Sever Rokycany Tachov Praha Praha - východ Praha - západ Nový Jičín Bruntál Frýdek-Místek 26.06.2016 20:42

Stejně jako na podzim, přinášíme i jarní část sezóny pohledem fanoušků sociální sítě Instagram, kde s námi sdílíte pomoci hashtagu #fotbalunas zajímavé momentky z vašeho fotbalového života. Je vaše fotka v galerii?  

Článek

PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ SIGMY A TRNAVY na stadionu v Kroměříži

MSFL
24.06.2016 23:11

Třetí liga nám skončila, ale nebude trvat dlouho a odstartuje nový ročník 2016/2017. Než tomu tak bude, každý tým se podrobí letní přípravě, jelikož je kratší než ta zimní, tým stíhá odehrát 3-4 utkání + pohár. Na Stadion v Kroměříži, kde hraje mužstvo třetí ligy SK Hanácká Slavia Kroměříž, dorazila olomoucká Sigma a FC Spartak Trnava k 1. přípravnému utkání. V Kroměříži jsou nadstandardní podmínky pro třetí ligu, tak toho týmy využily....

Článek

Máme první bezchybné tipéry!

Divize A , ČFL , MSFL , Divize B , Divize C , Divize D , Divize E , Karlovarský | Krajský přebor , Karlovarský | 1.A třída , Karlovarský | 1.B třída , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A , Karlovarský | Cheb | III. třída , Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , Středočeský | Krajský přebor , Středočeský | 1.A třída sk. A , Středočeský | 1.A třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. A , Středočeský | 1.B třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. C , Středočeský | 1.B třída sk. D , Středočeský | 1.B třída sk. E , Středočeský | Benešov | Okresní přebor , Středočeský | Benešov | III. třída sk. A , Středočeský | Benešov | III. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. D , Středočeský | Beroun | Okresní přebor , Středočeský | Beroun | III. třída sk. A , Středočeský | Beroun | III. třída sk. B , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B , Středočeský | Kladno | Okresní přebor , Středočeský | Kladno | III. třída sk. A , Středočeský | Kladno | III. třída sk. B , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | Okresní přebor , Středočeský | Kolín | III. třída sk. A , Středočeský | Kolín | III. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. C , Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor , Středočeský | Kutná Hora | III. třída , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. B , Středočeský | Mělník | Okresní přebor , Středočeský | Mělník | III. třída , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída , Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. C , Středočeský | Příbram | Okresní přebor , Středočeský | Příbram | III. třída sk. A , Středočeský | Příbram | III. třída sk. B , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B , Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , Středočeský | Rakovník | III. třída , Středočeský | Rakovník | IV. třída , Jihočeský | Krajský přebor , Jihočeský | 1.A třída sk. A , Jihočeský | 1.A třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. A , Jihočeský | 1.B třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. C , Jihočeský | 1.B třída sk. D , Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B , Jihočeský | České Budějovice | IV. třída , Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída , Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B , Jihočeský | Písek | Okresní přebor , Jihočeský | Písek | III. třída sk. A , Jihočeský | Písek | IV. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B , Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B , Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , Jihočeský | Tábor | III. třída , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Krajský přebor , Jihomoravský | 1.A třída sk. A , Jihomoravský | 1.A třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. A , Jihomoravský | 1.B třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. C , Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , Jihomoravský | Blansko | III. třída , Jihomoravský | Blansko | IV. třída , Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - město | III. třída , Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C , Královéhradecký | Krajský přebor , Královéhradecký | 1.A třída , Královéhradecký | 1.B třída sk. D , Královéhradecký | 1.B třída sk. A , Královéhradecký | 1.B třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. C , Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B , Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , Královéhradecký | Jičín | III. třída , Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , Královéhradecký | Náchod | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Rychnov | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | IV. třída , Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A , Královéhradecký | Trutnov | IV. třída , Pardubický | Krajský přebor , Pardubický | 1.A třída , Pardubický | 1.B třída sk. A , Pardubický | 1.B třída sk. B , Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , Pardubický | Chrudim | III. třída , Pardubický | Chrudim | IV. třída , Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. B , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B , Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , Pardubický | Svitavy | III. třída , Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Krajský přebor , Moravskoslezský | 1.A třída sk. A , Moravskoslezský | 1.A třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. A , Moravskoslezský | 1.B třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. C , Moravskoslezský | 1.B třída sk. D , Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor , Moravskoslezský | Ostrava - město | III. třída , Liberecký | Krajský přebor , Liberecký | 1.A třída , Liberecký | 1.B třída sk. A , Liberecký | 1.B třída sk. B , Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , Liberecký | Česká Lípa | III. třída , Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , Liberecký | Jablonec nad Nisou | III. třída , Liberecký | Liberec | Okresní přebor , III. třída Jih , III. třída Sever , Liberecký | Semily | Okresní přebor , Liberecký | Semily | III. třída , Olomoucký | Krajský přebor , Olomoucký | 1.A třída sk. A , Olomoucký | 1.A třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. A , Olomoucký | 1.B třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. C , Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | III. třída , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B , Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , Olomoucký | Prostějov | III. třída , Olomoucký | Prostějov | IV. třída , Olomoucký | Přerov | Okresní přebor , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. A , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. B , Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. B , Vysočina | Krajský přebor , Vysočina | 1.A třída sk. A , Vysočina | 1.A třída sk. B , Vysočina | 1.B třída sk. A , Vysočina | 1.B třída sk. B , Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B , Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , Vysočina | Jihlava | III. třída , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. B , Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , Vysočina | Pelhřimov | III. třída , Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B , Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B , Ústecký | Krajský přebor , Ústecký | 1.A třída sk. A , Ústecký | 1.A třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. A , Ústecký | 1.B třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. C , Ústecký | Děčín | Okresní přebor , Ústecký | Děčín | III. třída , Ústecký | Chomutov | Okresní přebor , Ústecký | Chomutov | III. třída , Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B , Ústecký | Louny | Okresní přebor , Ústecký | Louny | III. třída , Ústecký | Louny | IV. třída sk. A , Ústecký | Louny | IV. třída sk. B , Ústecký | Most | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | III. třída , Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , Ústecký | Ústí nad Labem | III. třída , Zlínský | Krajský přebor , Zlínský | 1.A třída sk. A , Zlínský | 1.A třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. A , Zlínský | 1.B třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. C , Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. B , Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , Zlínský | Vsetín | III. třída , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. A , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | Okresní přebor , Zlínský | Zlín | III. třída sk. A , Zlínský | Zlín | III. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. A , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. C , Plzeňský | Krajský přebor , Plzeňský | 1.A třída , Plzeňský | 1.B třída sk. A , Plzeňský | 1.B třída sk. B , Plzeňský | 1.B třída sk. C , Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , Plzeňský | Domažlice | III. třída , Plzeňský | Domažlice | IV. třída , Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , Plzeňský | Klatovy | III. třída , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B , Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B , Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , Plzeňský | Rokycany | III. třída , Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , Plzeňský | Tachov | III. třída , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. E , Královéhradecký | 1.B třída sk. F , Královéhradecký | 1.B třída sk. G , Královéhradecký | 1.B třída sk. H , Pražský | Krajský přebor , II. třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. B , Pražský | 1.B třída sk. A , Pražský | 1.B třída sk. B , II. třída sk. B , II. třída sk. C , II. třída sk. D , Pražský | Praha | III. třída sk. A , Pražský | Praha | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. C , Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor , Moravskoslezský | Nový Jičín | III. třída , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | III. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. C , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. D , Jihočeský | Písek | III. třída sk. B , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. C , Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , Středočeský | Rakovník | Viola Cup , Jihočeský | Vodňanská Liga , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. H , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. C , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. B , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. C , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. B , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. D , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. E , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. F , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. G , Plzeňský | Baráž
Karlovarský Středočeský Jihočeský Jihomoravský Královéhradecký Pardubický Moravskoslezský Liberecký Olomoucký Vysočina Ústecký Zlínský Plzeňský Pražský Cheb Karlovy Vary Sokolov Benešov Beroun Kladno Kolín Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav Nymburk Příbram Rakovník České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov Znojmo Hradec Králové Jičín Náchod Rychnov Trutnov Chrudim Pardubice Svitavy Ústí nad Orlicí Karviná Opava Ostrava - město Česká Lípa Jablonec nad Nisou Liberec Semily Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk Havlíčkův Brod Jihlava Pelhřimov Třebíč Žďár nad Sázavou Děčín Chomutov Litoměřice Louny Most Teplice Ústí nad Labem Kroměříž Uherské Hradiště Vsetín Zlín Domažlice Klatovy Plzeň - Město Plzeň - Jih Plzeň - Sever Rokycany Tachov Praha Praha - východ Praha - západ Nový Jičín Bruntál Frýdek-Místek 23.06.2016 21:25

V závěru sezóny jsme vám představili naší novinku, s kterou to v novém fotbalovém ročníku pořádně rozjedeme. V každé soutěži se právě vy můžete stát experty a otipovat výsledky nejbližšího kola, stejně jako svůj tip i náležitě zdůvodnit komentářem. Po utkání pak v tabulce uvidíte, jak jste si v porovnání s ostatními tipéry vedli. První možnost otipovat zápasy využily stovky z vás!

Článek

HODNOCENÍ SEZÓNY - HLUČÍN: Páté místo je za posledních pět let od sestupu z 2. ligy nejlepší výsledek, říká Valachovič

MSFL
19.06.2016 10:57

FC Hlučín alias  ,,Žluto-zelená srdce" se v podzimní části sezóny radoval o něco víc, než v té jarní. Tu podzimní zakončili výhrou 3:0 doma proti Otrokovicím. Svěřenci trenéra Valachoviče okusili čtrnácti zápasovou šňůru bez porážky, kterou ukončil zápas na jaře v Uničově. Na jaře tým dokázal zvládnout derby proti Vítkovicím výhrou 1:0 a v posledním kole uhrál remízu 2:2 s mistrem MSFL. Hned v prvním kole tým zajížděl do Břeclavi a přivezl si tři body za výhru 4:1 (tu nejvyšší za jarní část).

Článek

Žižkov jako jediný obdržel z klubů ČFL licenci pro druhou nejvyšší soutěž. Z postupu se tak radují ve Vítkovicích

ČFL , MSFL
18.06.2016 09:16

FK Viktoria Žižkov jako jediný klub z ČFL obdržel licenci pro Fotbalovou národní ligu. Zápy ani Vltavín se svou žádostí neuspěly. Z ČFL tak dle všeho postupuje do druhé nejvyšší soutěže Žižkov, z MSFL pak mistra z Prostějova doprovodí Vítkovice.

Článek

HODNOCENÍ SEZÓNY - ZLÍN B: V kabině se utvořila skvělá parta, chválí si trenér Červenka

MSFL
16.06.2016 19:33

Je hotovo, ale dozvuky ročníku MSFL budou znát i na našem webu. Chystáme pro vás ideální sestavu sezóny. A také hodnocení zástupců jednotlivých mužstev. Poprvé míříme do Zlína. Rezerva zlínského Fastavu si v sezóně nevedla vůbec špatně. Šimon Chwaszcz se stal nejlepším střelcem týmu a jako nejlepšího hráče sezóny určil trenér stopera Ondřeje Bače. Jak celou sezónu hodnotí Bronislav Červenka?

Článek

TIPliga hledá prvního experta, který trefí všechno!

Divize A , ČFL , MSFL , Divize B , Divize C , Divize D , Divize E , Karlovarský | Krajský přebor , Karlovarský | 1.A třída , Karlovarský | 1.B třída , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A , Karlovarský | Cheb | III. třída , Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor , Středočeský | Krajský přebor , Středočeský | 1.A třída sk. A , Středočeský | 1.A třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. A , Středočeský | 1.B třída sk. B , Středočeský | 1.B třída sk. C , Středočeský | 1.B třída sk. D , Středočeský | 1.B třída sk. E , Středočeský | Benešov | Okresní přebor , Středočeský | Benešov | III. třída sk. A , Středočeský | Benešov | III. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. A , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. B , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. C , Středočeský | Benešov | IV. třída sk. D , Středočeský | Beroun | Okresní přebor , Středočeský | Beroun | III. třída sk. A , Středočeský | Beroun | III. třída sk. B , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. A , Středočeský | Beroun | IV. třída sk. B , Středočeský | Kladno | Okresní přebor , Středočeský | Kladno | III. třída sk. A , Středočeský | Kladno | III. třída sk. B , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. A , Středočeský | Kladno | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | Okresní přebor , Středočeský | Kolín | III. třída sk. A , Středočeský | Kolín | III. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. A , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. B , Středočeský | Kolín | IV. třída sk. C , Středočeský | Kutná Hora | Okresní přebor , Středočeský | Kutná Hora | III. třída , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. A , Středočeský | Kutná Hora | IV. třída sk. B , Středočeský | Mělník | Okresní přebor , Středočeský | Mělník | III. třída , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. A , Středočeský | Mělník | IV. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | Okresní přebor , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. A , Středočeský | Mladá Boleslav | III. třída sk. B , Středočeský | Mladá Boleslav | IV. třída , Středočeský | Nymburk | Okresní přebor , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | III. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. A , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. B , Středočeský | Nymburk | IV. třída sk. C , Středočeský | Příbram | Okresní přebor , Středočeský | Příbram | III. třída sk. A , Středočeský | Příbram | III. třída sk. B , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. A , Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B , Středočeský | Rakovník | Okresní přebor , Středočeský | Rakovník | III. třída , Středočeský | Rakovník | IV. třída , Jihočeský | Krajský přebor , Jihočeský | 1.A třída sk. A , Jihočeský | 1.A třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. A , Jihočeský | 1.B třída sk. B , Jihočeský | 1.B třída sk. C , Jihočeský | 1.B třída sk. D , Jihočeský | České Budějovice | Okresní přebor , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A , Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. B , Jihočeský | České Budějovice | IV. třída , Jihočeský | Český Krumlov | Okresní přebor , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída , Jihočeský | Jindřichův Hradec | Okresní přebor , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A , Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B , Jihočeský | Písek | Okresní přebor , Jihočeský | Písek | III. třída sk. A , Jihočeský | Písek | IV. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. A , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. B , Jihočeský | Strakonice | Okresní přebor , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. A , Jihočeský | Strakonice | III. třída sk. B , Jihočeský | Tábor | Okresní přebor , Jihočeský | Tábor | III. třída , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. A , Jihočeský | Tábor | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Krajský přebor , Jihomoravský | 1.A třída sk. A , Jihomoravský | 1.A třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. A , Jihomoravský | 1.B třída sk. B , Jihomoravský | 1.B třída sk. C , Jihomoravský | Blansko | Okresní přebor , Jihomoravský | Blansko | III. třída , Jihomoravský | Blansko | IV. třída , Jihomoravský | Brno - město | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - město | III. třída , Jihomoravský | Brno - venkov | Okresní přebor , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Brno - venkov | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Břeclav | Okresní přebor , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | III. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Břeclav | IV. třída sk. C , Jihomoravský | Hodonín | Okresní přebor , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | III. třída sk. B , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Hodonín | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | Okresní přebor , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | III. třída sk. B , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Vyškov | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | Okresní přebor , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | III. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. A , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B , Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. C , Královéhradecký | Krajský přebor , Královéhradecký | 1.A třída , Královéhradecký | 1.B třída sk. D , Královéhradecký | 1.B třída sk. A , Královéhradecký | 1.B třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. C , Královéhradecký | Hradec Králové | Okresní přebor , Královéhradecký | Hradec Králové | III. třída , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A , Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B , Královéhradecký | Jičín | Okresní přebor , Královéhradecký | Jičín | III. třída , Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , Královéhradecký | Náchod | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Rychnov | III. třída , Královéhradecký | Rychnov | IV. třída , Královéhradecký | Trutnov | Okresní přebor , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. A , Královéhradecký | Trutnov | IV. třída , Pardubický | Krajský přebor , Pardubický | 1.A třída , Pardubický | 1.B třída sk. A , Pardubický | 1.B třída sk. B , Pardubický | Chrudim | Okresní přebor , Pardubický | Chrudim | III. třída , Pardubický | Chrudim | IV. třída , Pardubický | Pardubice | Okresní přebor , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | III. třída sk. B , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. A , Pardubický | Pardubice | IV. třída sk. B , Pardubický | Svitavy | Okresní přebor , Pardubický | Svitavy | III. třída , Pardubický | Ústí nad Orlicí | Okresní přebor , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. A , Pardubický | Ústí nad Orlicí | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Krajský přebor , Moravskoslezský | 1.A třída sk. A , Moravskoslezský | 1.A třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. A , Moravskoslezský | 1.B třída sk. B , Moravskoslezský | 1.B třída sk. C , Moravskoslezský | 1.B třída sk. D , Moravskoslezský | Karviná | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | Okresní přebor , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Ostrava - město | Okresní přebor , Moravskoslezský | Ostrava - město | III. třída , Liberecký | Krajský přebor , Liberecký | 1.A třída , Liberecký | 1.B třída sk. A , Liberecký | 1.B třída sk. B , Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , Liberecký | Česká Lípa | III. třída , Liberecký | Jablonec nad Nisou | Okresní přebor , Liberecký | Jablonec nad Nisou | III. třída , Liberecký | Liberec | Okresní přebor , III. třída Jih , III. třída Sever , Liberecký | Semily | Okresní přebor , Liberecký | Semily | III. třída , Olomoucký | Krajský přebor , Olomoucký | 1.A třída sk. A , Olomoucký | 1.A třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. A , Olomoucký | 1.B třída sk. B , Olomoucký | 1.B třída sk. C , Olomoucký | Jeseník | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | Okresní přebor , Olomoucký | Olomouc | III. třída , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. A , Olomoucký | Olomouc | IV. třída sk. B , Olomoucký | Prostějov | Okresní přebor , Olomoucký | Prostějov | III. třída , Olomoucký | Prostějov | IV. třída , Olomoucký | Přerov | Okresní přebor , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. A , Olomoucký | Přerov | III. třída sk. B , Olomoucký | Šumperk | Okresní přebor , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. A , Olomoucký | Šumperk | III. třída sk. B , Vysočina | Krajský přebor , Vysočina | 1.A třída sk. A , Vysočina | 1.A třída sk. B , Vysočina | 1.B třída sk. A , Vysočina | 1.B třída sk. B , Vysočina | Havlíčkův Brod | Okresní přebor , Vysočina | Havlíčkův Brod | III. třída , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. A , Vysočina | Havlíčkův Brod | IV. třída sk. B , Vysočina | Jihlava | Okresní přebor , Vysočina | Jihlava | III. třída , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. A , Vysočina | Jihlava | IV. třída sk. B , Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , Vysočina | Pelhřimov | III. třída , Vysočina | Pelhřimov | IV. třída , Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | III. třída sk. B , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. A , Vysočina | Třebíč | IV. třída sk. B , Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. A , Vysočina | Žďár nad Sázavou | IV. třída sk. B , Ústecký | Krajský přebor , Ústecký | 1.A třída sk. A , Ústecký | 1.A třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. A , Ústecký | 1.B třída sk. B , Ústecký | 1.B třída sk. C , Ústecký | Děčín | Okresní přebor , Ústecký | Děčín | III. třída , Ústecký | Chomutov | Okresní přebor , Ústecký | Chomutov | III. třída , Ústecký | Litoměřice | Okresní přebor , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | III. třída sk. B , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. A , Ústecký | Litoměřice | IV. třída sk. B , Ústecký | Louny | Okresní přebor , Ústecký | Louny | III. třída , Ústecký | Louny | IV. třída sk. A , Ústecký | Louny | IV. třída sk. B , Ústecký | Most | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | Okresní přebor , Ústecký | Teplice | III. třída , Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , Ústecký | Ústí nad Labem | III. třída , Zlínský | Krajský přebor , Zlínský | 1.A třída sk. A , Zlínský | 1.A třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. A , Zlínský | 1.B třída sk. B , Zlínský | 1.B třída sk. C , Zlínský | Kroměříž | Okresní přebor , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. A , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. B , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. A , Zlínský | Uherské Hradiště | IV. třída sk. B , Zlínský | Vsetín | Okresní přebor , Zlínský | Vsetín | III. třída , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. A , Zlínský | Vsetín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | Okresní přebor , Zlínský | Zlín | III. třída sk. A , Zlínský | Zlín | III. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. A , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. B , Zlínský | Zlín | IV. třída sk. C , Plzeňský | Krajský přebor , Plzeňský | 1.A třída , Plzeňský | 1.B třída sk. A , Plzeňský | 1.B třída sk. B , Plzeňský | 1.B třída sk. C , Plzeňský | Domažlice | Okresní přebor , Plzeňský | Domažlice | III. třída , Plzeňský | Domažlice | IV. třída , Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , Plzeňský | Klatovy | III. třída , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. A , Plzeňský | Klatovy | IV. třída sk. B , Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Město | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Jih | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Jih | IV. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. A , Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B , Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , Plzeňský | Rokycany | III. třída , Plzeňský | Tachov | Okresní přebor , Plzeňský | Tachov | III. třída , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. A , Plzeňský | Tachov | IV. třída sk. B , Královéhradecký | 1.B třída sk. E , Královéhradecký | 1.B třída sk. F , Královéhradecký | 1.B třída sk. G , Královéhradecký | 1.B třída sk. H , Pražský | Krajský přebor , II. třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. A , Pražský | 1.A třída sk. B , Pražský | 1.B třída sk. A , Pražský | 1.B třída sk. B , II. třída sk. B , II. třída sk. C , II. třída sk. D , Pražský | Praha | III. třída sk. A , Pražský | Praha | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. B , Středočeský | Praha - východ | IV. třída sk. C , Středočeský | Praha - západ | Okresní přebor , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | III. třída sk. B , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. A , Středočeský | Praha - západ | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Nový Jičín | Okresní přebor , Moravskoslezský | Nový Jičín | III. třída , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. A , Moravskoslezský | Nový Jičín | IV. třída sk. B , Moravskoslezský | Bruntál | Okresní přebor , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. A , Moravskoslezský | Bruntál | III. třída sk. B , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | Okresní přebor , Moravskoslezský | Frýdek-Místek | III. třída , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. C , Jihočeský | Prachatice | Okresní přebor sk. D , Jihočeský | Písek | III. třída sk. B , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B , Královéhradecký | Trutnov | III. třída sk. B , Zlínský | Kroměříž | III. třída sk. C , Středočeský | Mladá Boleslav | Futsal , Středočeský | Rakovník | Viola Cup , Jihočeský | Vodňanská Liga , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. G , Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. H , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. B , Karlovarský | Sokolov | Okresní přebor sk. C , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. B , Královéhradecký | Náchod | III. třída sk. C , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. B , Jihočeský | Český Krumlov | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. C , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. D , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. E , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. F , Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. G
Karlovarský Středočeský Jihočeský Jihomoravský Královéhradecký Pardubický Moravskoslezský Liberecký Olomoucký Vysočina Ústecký Zlínský Plzeňský Pražský Cheb Karlovy Vary Sokolov Benešov Beroun Kladno Kolín Kutná Hora Mělník Mladá Boleslav Nymburk Příbram Rakovník České Budějovice Český Krumlov Jindřichův Hradec Písek Prachatice Strakonice Tábor Blansko Brno - město Brno - venkov Břeclav Hodonín Vyškov Znojmo Hradec Králové Jičín Náchod Rychnov Trutnov Chrudim Pardubice Svitavy Ústí nad Orlicí Karviná Opava Ostrava - město Česká Lípa Jablonec nad Nisou Liberec Semily Jeseník Olomouc Prostějov Přerov Šumperk Havlíčkův Brod Jihlava Pelhřimov Třebíč Žďár nad Sázavou Děčín Chomutov Litoměřice Louny Most Teplice Ústí nad Labem Kroměříž Uherské Hradiště Vsetín Zlín Domažlice Klatovy Plzeň - Město Plzeň - Jih Plzeň - Sever Rokycany Tachov Praha Praha - východ Praha - západ Nový Jičín Bruntál Frýdek-Místek 15.06.2016 02:58

Těsně před koncem soutěží přinášíme ochutnávku z TIPligy pro příští sezónu. Jak jí vyzkoušet, se dozvíte v článku. Je zatím ještě tak trochu schovaná, tak trochu pro experty ...  

Reportáž

Břeclav se rozloučila se soutěží inkasovaným bůrem. Hulín končí třetí

12.06.2016 09:00 MSFL

Hosté o vysoké výhře rozhodli po vyrovnaném prvním poločase až ve druhém dějství.


Reportáž

Kubova branka porazila Líšeň

12.06.2016 08:58 MSFL

Mohelnice udělala za sezónou vítěznou tečku, v 62. minutě ji výhru vystřelil Roman Kuba.


Reportáž

Vyškov rozhodl o výhře už v první půli, Třebíč končí předposlední

11.06.2016 16:13 MSFL

Vyškov se rozloučil se svými diváky vítězstvím, ke kterému mu pomohla povedená první půle.


Celkový počet článků: 360