15.kolo, Jihomoravský | 1.A třída sk. B, 2015-2016

--

MSK s novým trenérem na půdě Dražovic vítězně

0

Úvodní tlak Dražovic přinesl jen jednu branku

V táboře MSK došlo k trenérské změně Mojmíra Bezuckého vystřidal Michal Škrabko, který působil mimojiné na lavičce Bořetic Do zápasu lépe vstoupili Dražovičtí. Ve 2 minutě se po dobře zahrané situaci trefil hrající asistent trenéra Petr Starý. Po vstřelené brance měl celek z Vyškovska ještě několik šanci, ale jen díky skvěle chytajícímu Kunickému nevstřelili branku. V 30. minutě bylo vyrovnáno. Po nedorozumění stoperské dvojici , nebylo těžko pro Tomáše Krutáka vstřelit branku. Do konce poločasu se skóre neměnilo, a tak do kabin se šlo za nerozhodného stavu. 1:1

Walisch rozhodl o výhře MSK

Dražovice, kteří těží ze svého malého hřiště vstoupili do druhého poločasu opět velkým tlakem. Hned v ´vodních minutách měli na kopačkáh vedení, ale bohužel nedokázali dotlačit míč do brány. Břeclavští poté převzali iniciativu. Začali být lepším týmem a v 62. minutě se radovali z druhé branky, když střelcem se stal Matěj Walisch. Po tomto gólu se oba celky na nic nezmohly. Mladíci z MSK si tedy pohlídali hubenné vítězství.

TJ Dražovice
Petr Starý - asistent trenéra Dražovic: "Zápas pro nás bohužel nedopadl dobře. Vzhledem k průběhu celé přípravy se však dal podobný scénář očekávat. I když jsme branku vstřelili jako první, tak se nám naše další šance proměnit nepodařilo a postupem času jsme byli stále více pasivní a statičtí. Nejsme na tom dobře kondičně, směrem dozadu nejsme dostatečně organizovaní. Když k tomu přičteme ještě neochotu nechat na hřišti všechno a neodpustíme si individuální chyby, tak prostě nemůžeme myslet na bodový zisk."

Š. Vrána [-] - J. galia [-] , P. Starý [-] (29. M. Voborný [-] ) , J. Šmerda [-] , A. Vlach [-] , O. Král [-] , T. Pelc [-] , M. Pospíšil [-] , P. Svoboda [-] (31. D. Snášel [-] ) , L. Křáp [-] , R. Škarabela [-]

MSK Břeclav B
D. Kunický [-] - V. Kacr [-] , J. Motyčka [-] (37. D. Víša [-] ) , T. Kruták [-] , D. Bílek [-] (43. D. Fungáč [-] ) , M. Vojtěšek [-] , T. Horčička [-] , M. Wallisch [-] , R. Ulehla [-] , R. Svoboda [-] , o. pohanka [-]

Místo: Dražovice. Počet diváků: 55. Rozhodčí: NOVÁK Pavel - BĚLÁK Marek, RODINA Robert.