13.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Tří bodovou nadílku si nevykoledovali ani domácí ani hosté.

0

Jediný sobotní zápas, kterým započala jarní část a zároveň 13. kolo. V druhém poločase hráči ukázali, že přes přestávku hrát nezapomněli a na obou stranách padly krásně umístěné góly z dálky.

Po pauze se nesmí začít zhurta.

Do zápasu vstoupil lépe hostující celek, který svého soupeře zpočátku zápasu tlačil. Sadov ze svého tlaku dokonce vytěžil branku, ovšem zvednutý prapoprek čárového rozhodčího signalizoval, že branka padla z ofsajdu. Domácí si mohli oddychnout. Počerny tento gól nabudil a když odbila 20. minuta srovnnali s hosty krok. Domáci si už svojí branku pečlivěji střežili a do konce poločasu hostům nedovolili dostat míč za jejich brankovou čáru. Ani hosté si nenechali vstřelit branku.

Už jsme si vzpomněli.

48. minuta přinesla zprávu, že druhý poločas se nebude podobat tomu prvnímu a začne pravý fotbal, na který jsme byli před pauzou zvyklí. Jindřich Tulák vyslal z velké dáli svůj projektil, proti kterému byl domácí brankář bezmocný. Nádherná rána, kterou ocenili i domácí fanoušci. Deset minut na to udeřili domácí, kteří si vzpomněli, jak se dávají góly. Po rychlé akci, na jejímž konci stál Pancner Vladimír domácí vyrovnali na 1:1. Za nerozhodného stavu atmosféra na hřišti houstla a začalo se přitvrzovat. 65. minuta atmosféru neuklidila. Míč, který se vznesl od rohového praporku přístál na hlavě Jana Dimitrova, který balón usměrnil za Oplovy záda. Zápas dále pokračoval ve velikém tempu. Od nevydařeného vstupu do druhé části sezóny zachránil domácí Zábranský Vít, který tři minuty před odchodem do šaten srovnal na konečných 2:2 ze standratní situace na hranici vápna.

TJ Počerny
Filek Lukáš: Měli jsme namále, ale naštěstí jsme to aspoň srovnali. Ovšem celkový pocit ze zápasu není pozitivní. Doma bychom měli vyhrávat.