15.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Raková zvítězila bojujíc, za jasný cíl

0

Okolo hřistě , už je nastoupeno spoustu fanošku, kteří očekávají dnešni zápas a nemohou se dočkat strhujícího duelu. Protože na domácí hřistě přjíždi tým, který bude letos bojovat o postup do vyšší soutěže a tak se očekává , že domácí bojujíci o urdržení v soutěži se jim budou snažit zavařit a tak je zde velmi bojovná a odhlodlání plná atmosfeéra.

Začatek vyrovnaný, konec lépe pro hosty.

Zapás těchto soupeřu začal a hrálo se velmi statečně, protože každy tým bojuje o naprosto jinou zaležitost.První zápas těchto týmu skončil jednoznačne pro Rakovou a tento zápas byl od začatku trošku vyrovnanější, ale je pravda, že raková zde nevyužila spoustu velkých šanci , kdy už v těchto minutách mohla vést třeba 4:0, ale zápas žačal jinak.Nejprve se povedlo skorovat Rakové, které to , ale nestačilo ani na chvíli a tak v zapěti pridali druhou branku, ovšem domáci na to odpověděli zlepšení vykonu a povedlo se jím snížit , ale jakmile tohle uviděli hosté hrálo se už jen podle jejich not.Byl zde taký velký věkový rozdíl, což byl co se týče zkušenosti problém a tak první poločas skončil 3:1

Potvrzení favorita

Od začatků druhého poločasu, už byl vítěž jasný.Hosté tlačili na bránu domácich a to okolo 60 minuty přidali branku , poté nasledně ještě další a zápas tedy skončil 7:1 , naprosto stejným výsledkem jako ten minulý. Hosty čeká ještě mnoho práce k tomu než se bude uzavírat sezoná a rozhodne se o postupu do vyšší soutěže, ale ty samé brany mají před sebou domáci, kteři musí bojovat, aby jim OP Rokycany byly stále otevřeny.

TJ Sokol Raková B
Jiří dvorák: Při zápase se projevil věkový rozdíl. Hosté měli vyrazné šance na střeleni většího počtu gólu ,2 krat trefili dřevno a nevyužili ani přímaky a domácí se snažili utkáni zvrátit. Hráči mají od mě pochvalu za velice slušné chováni a hru .

TJ Slávie Kakejcov
J. Šmolík [-] - R. Piml [-] (11. M. Čechura [-] ) , J. Ludín [-] , K. Masný [-] , R. Svitek [-] (46. M. Fiala st. [-] ) , L. Čada [-] , J. Baranec [-] , J. Dvořák [-] , J. Lorenc [-] (46. K. Císař [-] ) , J. Majer [-] , V. Planeta [-]

P. Šístek [-] - F. Bůcha [-] , J. Šilhánek [-] , P. Procházka [-] (78. P. Kučera [-] ) , R. Harnoch [-] , J. Kořínek [-] (60. M. Běle [-] ) , M. Pelc [-] , O. Král [-] (55. V. Běhounek [-] ) , T. Nolč [-] , J. Nolč [-] , D. Balík [-]

Počet diváků: 30. Rozhodčí: BERAN Václav - MICHÁLEK Pavel (N), JANDA Pavel (N).