14.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Křelovice předvedly nejlepší výsledek sezóny!

30. V. Tyr , 60. J. Gengel , 71. V. Tyr , 80. J. Gengel
0

Dolní Bělá v úvodním kole sezóny uspěla na trávníku Křelovic 2:0, v prvním zápase jara ovšem stejném soupeři doma podlehla dvojnásobným výsledkem.

Dolní Bělá po dobrém začátku letošního ročníku strádá a dnes jí hrozilo, že v případě porážky může klesnout až na poslední příčku. A to se také stalo, ale nepředbíhejme. Křelovice se naopak probouzejí po nepovedeném začátku ligy, kdy je kosila velká marodka a svůj vzestup dnes korunovaly nejlepším výsledek sezóny. Při tom domácí začali dobře, vypracovali si několik šancí, ale gólman Hebík potvrzoval své kvality. A tak platilo otřepané "nedáš-dostaneš." Hosté se dostali k zahrávání rohového kopu a balón skvěle zakroutil přímo do brány Václav Tyr. Ten tak určil poločasový výsledek.

Přítomní fanoušci viděli své barvy v zápase aktivnější, víra v otočení zápasu tak nebyla nereálná. Jenže po hodině hry se prosadil z vápna Jiří Gengel a jeho tým začal mířit za vítězstvím. Dobrý směr stvrdil po jedenácti minutách hry svým druhým gólem ve střetnutí Václav Tyr. Definitivní podobu výsledku dal v závěru opět Jiří Gengel a Křelovice tak dobyly Dolní Bělou díky dvěma dvougólovým střelcům.

TJ Sokol Dolní Bělá
Koudela David: „Rozhodl první poločas, kdy jsme i přes naší herní převahu nedokázali vstřelit branku a naopak sami hloupě inkasovali.“

TJ Jiskra Křelovice
Blažek Tomáš: „Tři čtvrtiny zápasu byli lepší domácí, ale zápas si prohráli v prvním poločase. Hraje na góly a vyhrálo horší mužstvo. Hráli jsme však dobře takticky a šlapali na sto procent a náš gólman nás podržel.“

M. Kraus [-] - L. Pešička [-] , T. Polcar [-] , L. Matoušík [-] - D. Koudela [-] , T. Bušek [-] , J. Koudela [-] , L. Pešička [-] - J. Turjanica [-] (60. P. Čása [-] ) , M. Bernášek [-] , L. Kolář [-]

J. Hebík [-] - P. Vacín [-] , L. Kyprý [-] (70. M. Košan [-] ) , Z. Tabaček [-] , P. Masák [-] , J. Zeman [-] (80. P. Rabada [-] ) , J. Gengel [-] , V. Tyr [-] , M. Hrneček [-] , T. Blažek [-] , M. Blažek [-]