16.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2015-2016

--

Ledce pokračují v jarní krasojízdě!

3. J. Prais , 59. V. Kabát , 87. J. Mareš (p.) - 73. M. Kulhánek (p.)
0

Domácí potvrdili vítězství na půdě Vejprnic z minulého kola a na jaře stále zůstávají stoprocentní.

Domácí vstoupili do jara tou správnou nohou a po tomto kole poskočili již na druhou příčku. V prvním vzájemném duelu na podzim se oba celky rozešly při skóre 3:0 pro Ledce a historie se téměř opakovala i dnes. Již ve třetí minutě shodil nervozitu ze svého týmu Hráč minulé kola Josef Prais, který zakončil po rohu, jenž k němu prodloužil Mravík. Více se toho ale do prvního poločasu nevešlo, diváky, kteří dorazili na stadion ve více než šedesátičlenném počtu, tak mohlo kromě vedení těšit i to, že jejich tým byl aktivnější.

Po zhruba deseti minutách druhé půle přidal kýžený druhý a uklidňující gól Vojtěch Kabát, který opět využil nedůslednosti v obraně Kožlan při rohu. Jenže brzy přišlo drama. Ve vápně byl faulován hostující Šnajdr a sudí Sop neváhal ukázat na značku pokutového kopu. K tomu se postavil Miloš Kulhánek a svůj tým dostal na dostřel. V závěru duelu se ovšem situace opakovala na druhé straně, nedovolený zákrok na svou osobu potrestal sám Jan Mareš a dodal výsledku finální podobu. V nastavení ještě musel předčasně do sprch po druhé žluté Šnajdr, na rozdělení bodů to ale již vliv nemělo.

FK Ledce
Mach Jaroslav: „Měli jsme hodně šancí, ale neproměnili jsme je, zápas jsme si tak sami zbytečně zkomplikovali. Ale duel jsme měli pevně ve svých rukách, hosté ovšem nehráli vůbec špatně.“

TJ Olympie Kožlany
Švamberg Jiří: „Domácí byli lepší, ale myslím si, že jsme jim zápas hodně znepříjemnili, ale bohužel. Ledce se neprosadily ze hry, ale bohužel jsme nepohlídali dvě standartky, v závěru jsme ještě sahali po vyrovnání, ale sudí pak nesmyslně domácím pomohl penaltou.“