17.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

2. J. Rohan - 6. M. Hlinka , 11. D. Deme
0

Souboj celků ze spodní poloviny tabulky dopadl lépe pro hostující hráče, kteří si vezou ze Slavkova všechny tři důležité body

Všechny góly padly v prvním poločase

Na těžkém terénu se odehrával souboj dvou celků ze spodní poloviny v tabulce a od první minuty se dostávali do šancí oba týmy. Z prvního gólu se radovali domácí Kraslice, když hned ve 2. minutě skóroval Jakub Rohan a bylo to 1:0. Hostující Slavkov doplněný o hodně dorostenců na nic nečekal a vyrovnal stav zápasu hned po pěti minutách, kdy se trefil Martin Hlinka 1:1. Srovnání na 1:1 hostující tým nakoplo a začali se více tlačit do útoku, neuběhlo ani dalších pět minut a hosté otočili stav zápasu zásluhou Daniela Demeho, který dával na 1:2. Po vstřeleném gólu se hra opět vyrovnala a šance přicházely na obou stranách, žádná však gólem neskončila a šlo se do kabin za stavu 1:2 pro hostující tým.

Druhý poločas bez gólu, ale za to padly tři červené karty

Vyrovnané a bojovné utkání pokračovalo i po změně stran a s bojovností přibývalo žlutých karet a červených karet. Mladý rozhodčí Ondřej Topinka měl hodně práce, aby kočíroval nabroušené jedince v obou týmech. První červenou kartu musel tasit v 53. minutě, když za surovou hru putoval domácí Tomáš Procházka předčasně do kabin. Nervózní druhý poločas gól nepřinesl a na konci se to začervenalo na obou stranách, když se pošťuchovali domácí Tomáš Salva a hostující Martin Plaček. Jak nám krásně zápas začal třemi góly do patnácté minuty, tak se v posledních patnácti minutách zase zkazil. Hosté ze Slavkova si pod novým trenérem připisují další jarní důležité body do tabulky.

TJ Spartak Horní Slavkov
Harald Houška, trenér: „Vyhráli jsme zaslouženě, ale bylo zbytečně moc vyloučených hráčů, rozhodčí byl docela mladej a neměl moc zkušeností. Diváků bylo hodně a byl hodně těžký terén.“

SK Kraslice
P. Hofman [-] - T. Studeník [-] , V. Wolf [-] , T. Procházka [-] , J. Berdych [-] (80. T. Salva [-] ) , T. Dočkal [-] , P. Müller st. [-] , J. Šudák [-] , P. Müller ml. [-] , T. Schwarz [-] , J. Rohan [-]

M. Plaček [-] - D. Deme [-] , M. Hlinka [-] , J. Prágr [-] , M. Němček [-] , J. Hlinka [-] , R. Sipl [-] , T. Kubík [-] , J. Němček [-] , P. Novotný [-] , A. Stanko [-]

ŽK: 34. T. Schwarz , 37. T. Procházka , 65. J. Rohan - 83. M. Plaček , 88. M. Němček . ČK: 53. T. Procházka , 86. T. Salva - 86. M. Plaček .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Topinka Ondřej - HODAČ Petr, ŠMAT David.