25.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

Ostrov mistrem, opět rozhodl už v prvním poločase

1. Z. Bešťák , 17. T. Wolf , 26. J. Vrba , 34. J. Vrba , 45. L. Kunz , 80. Z. Vlasák , 89. J. Vrba - 8. R. Ďuriš
0

Vedoucí tým soutěže Ostrov B si vyšlápl na tým z konce tabulky, hostující Krajková je třetí od konce a o vítězi bylo téměř rozhodnuto už v prvním poločase

První půle přinesla šest gólů

Hráči Ostrova se v posledních zápasech opravdu baví fotbalem. Každý, kdo jim vstoupil do cesty, tak odešel s výpraskem, tentokrát to schytal tým Krajkové, který se nyní nachází na třetí nejhorší pozici v tabulce 1. B třídy. Na první gól se jako obvykle v Ostrově nemuselo čekat dlouho a hned v první minutě se trefil Zdeněk Bešťák a poslal domácí do rychlého vedení 1:0. Za sedm minut se podařilo hostům vyrovnat a to zásluhou Romana Ďuriše 1:1. Domácí se ale rychle otřepali a přišel další gól, který vstřelil Tomáš Wolf 2:1. Poté přišla desetiminutovka Jakuba Vrby, který vstřelil dvě branky, první ve 26. minutě a druhou ve 34. minutě 4:1. Když už to vypadalo, že se půjde do kabin za stavu 4:1 pro domácí, přispěchal s pátým gólem Lukáš Kunz a gólem do šatny srazil hosty na kolena a bylo to 5:1.

Domácí přidali ještě dvě branky

Druhý poločas začali hosté více bránit, aby nedostali více branek a to se jim také docela dařilo až do osmdesáté minuty, kdy přidal další gól domácích Zdeněk Vlasák, který navyšoval na 6:1. V 83. minutě bezohledně podrazil protihráče hostující Radek Novák a po druhé žluté kartě putoval předčasně do kabin. Domácím se podařilo dát do rozhozené obrany ješte jeden gól, který přidal Jakub Vrba, který v zápase vstřelil hattrick a stanovil tak konečný stav zápasu na 7:1. Domácí tak zaslouženě mohli slavit mistrovský titul s domácími fandy, kterých na hřiště dorazilo sedmdesát.

FK Ostrov B
Petr Wolf: „Do zápasu jsme šli s tím, že chceme dnes potvrdit titul a hned z prvního protiútoku jsme se ujali vedení. Na tomto zápase si nejvíc vážím toho, že i když jsme proti minulému utkání udělali 5 změn, na souhře a stylu hry jsme nemuseli nic měnit.“