Hořovicko doma smetlo táborský tým

0

Dva slepené góly srazily hosty na kolena...

Bum, bum, 2:0

... Tak by se dal shrnout první poločas. Oba celky spolu hrály vyrovnané utkání. Až do 29. minuty. Pak si Vaníček dobře naběhl na centr a otevřel skóre. Domácí se ještě nedoradovali a Ciku ztratil balón. Rychlý kontr do otevřené obrany znamenal vedení 2:0, zásluhou Zítka. Táborsko působilo rozhozeným dojmem a hořovičtí si v klidu hlídali své vedení a do šaten dokráčeli bez větších problémů a úhon.

Nic nového pod sluncem

Hosté se po přestávce snažili o zkorigování zápasu, to se jim ale nepodařilo. Naopak se v 67. minutě prosadil z dalšího brejku Hájek a tím definitivně uhasly všechny jiskřičky naděje na bodový zisk pro Táborsko. 10 minut před koncem pak ukončil gólové představení Šebek hlavičkou z malého vápna. Zasloužená výhra pro domácí tým.