14.kolo, Středočeský | Kladno | III. třída sk. A, 2015-2016

Buštěhrad úspěšný na penalty

49. O. Křišťan (p.) , 79. D. Roztočil - 20. V. Kalous , 68. V. Kalous (p.)
0

První poločas pro hosty

V prvním poločase byli aktivnější hosté a to se jim také vyplatilo, když ve 20. minutě se ujali vedení 0:1, když se střelou prosadil Kalous. V dalších minutách domácí přidali na obrátkách, ale jejich šance zůstaly nevyužity a v kolonce domácích svítila velká nula a u hostů jednička. Stav poločasu 0:1.

Domácí v závěru vyrovnali

Na začátku druhé půle domácí dostali domácí výhodu zahrávání pokutového kopu, kterou využili a Křišťan vyrovnal ve 49. minutě na 1:1. Poté se hra přelávala z jedné strany na druhou a šance střídala šanci. Ale žádná z šancí neskončila v síti. V 60. minutě měli domácí velkou šanci dokonat obrat v utkání, avšak hostující brankář byl proti a nádherným zákrokem zneškodnil střelu mířící do šibenice. V 68. minutě dostali také hosté výhodu zahrávání pokutového kopu a také jí nepohrdli. Kalous ji proměnil a svým druhým gólem v utkání strhl opět vedení na stranu hostů. Jenže o 11 minut později Roztočil utekl hostujícím zadákům a překonal vyběhnuvšího brankáře hostů a vyrovnal na 2:2. Jestli se někomu zdálo, že může ještě přijít drama, byl na omylu. Domácí ihned z rozehrávky udeřili a vstřelili poslední branku utkání. V dalším průběhu utkání už branka nepadla a tak se šlo za nerozhodného stavu na penaltovou loterii.

3:1

V penaltové loterii byli úspěšnější Buštěhradší a tudíž si připisují 2 body do tabulky soutěže.

Buštěhrad
Šturm Aleš: Pokud by oba týmy proměnili všechny šance, skóre utkání na konci by nebylo 2:2, ale asi 6:4. I tak jsme rádi, že jsme si v tomto utkání připsali 2 body, snad i díky tomu, že jsme penalty trénovali.

Svinařov
Artl Josef: V tomto utkání jsme nebyli horším týmem, ale penaltová lotýnka nám přisoudila pouze bod za remízu. Každopádně tento zápas je pro nás příslibem do budoucna a pokud budeme hrát tak i v dalším zápase, určitě získáme více bodů.

Buštěhrad
D. Karásek [-] - O. Křišťan [-] , P. Týč [-] , D. Roztočil [-] , V. Kapr [-] , J. Novotný [-] , J. Kurajský [-] , M. Výborný [-] , T. Rohla [-] (35. T. Kolář [-] ) , D. Housa [-] (27. M. Stoupal [-] ) , P. Falc [-] (20. A. Šturm [-] )