14.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Chotěšov svůj první jarní zápas zvládl na výbornou

0

Chotěšov zápas s předposledními Chlumčany nepodcenil a s přehledem vyhrál. Chlumčanskou obrany však dobil až ve druhé půli

V prvním poločase se diváci gólu nedočkali

První ostrý zápas jarní části sezóny si zkusili také hráči domácího Chotěšova A a hostujících Chlumčan B. Chlumčany dojely ve slátané sestavě s několika dorostenci, kteří měli v nohách dopolední zápas. Utkání od první minuty dirigovali domácí hráči a byli to právě oni, kteří si postupem času vytvářeli více gólových příležitostí. Ani jedna šance však gólem neskončila a hostující tak ustáli narůstající tlak Chotěšova bez inkasované branky. Padesát platících diváků tak mohlo sledovat prvních čtyřicetpět minut spíše hru jednoho týmu.

Po dvaceti minutách druhého poločasu bylo o vítězi téměř rozhodnuto

Po změně stran se obrázek hry nezměnil a tak se čekalo, jak dlouho bude hostující obrana odolávat. To se jim však moc dlouho udržet nepodařilo a hned po sedmi minutách druhého poločasu se domácí mohli radovat z prvního vstřeleného gólu. O první gól se postaral David Kubík, když střelou k tyči nedal hostujícímu gólmanovi žádnou šanci 1:0. Na druhý gól domácí fanoušci nemuseli čekat dlouho a hned po třech minutách vstřelili druhý gól a to zásluhou Pavla Znášika, který hlavou překonal gólmana z Chlumčan 2:0. Třetí gól padl o dalších deset minut později, když po pohledné akci zakončoval sám před branařem domácí David Kubík, který se podruhé v zápase nemýlil a bylo to 3:0. Hostům jakoby došly síly a zaměřili se spíše na obranu, aby nedostali větší příděl. V 69. minutě se navíc hostům zranil klíčový hráč a na hřiště se dostal další dorostenec. Domácí Chotěšov si tak v poklidu dokráčel k prvním třem jarním bodům.

TJ Keramika Chlumčany B
František Lösch: „Domácí nás přehráli, první poločas jsme se ještě jakž takž drželi, ubránili jsme se, ale ve druhém poločase nás přehráli hned v 8. minutě a postupně jsme odpadli fyzicky“

TJ Chotěšov
J. Weiss [-] - E. Molek [-] , P. Eret [-] , O. Pešta [-] , M. Bednář [-] - J. Schamberger [-] (25. L. Peprný [-] ) , D. Kubík [-] (74. D. Grössl [-] ) , P. Znášik [-] , T. Vacek [-] - A. Štökl [-] , P. Braun [-] (74. N. Vávrovec [-] ) -

M. Hůla [-] - T. Beníček [-] , M. Vojáček [-] , J. Vlček [-] , F. Lösch [-] , D. Levora [-] , P. Šimána [-] (69. V. Křivan [-] ) , L. Majer [-] , J. Vajai [-] , J. Kastner [-] , Z. Havlíček [-]

Počet diváků: 50. Rozhodčí: Szikszay Ladislav - DRDA Josef (N), SLÁMA Václav (N).