14.kolo, Plzeňský | Plzeň - Jih | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Radkovice doma nestačily na Dobřany

0

Domácí hráli už od prvního poločasu v deseti, což ovlivnilo hru následujících minut a hosté brzy poté otevřeli skóre zápasu. Dobřany se tak po tisku tří bodů posunuly na druhé místo v tabulce.

Domácí šli brzy do oslabení po ostrém faulu Marka Oulíka

Radkovice doma přivítaly natěšené Dobřany, které se snaží dotáhnout na první Chotěšov. Úvod utkání se přeléval ze strany na stranu a žádný z týmů výrazně nevyčníval. Hru ovlivnila 32. minuta, když domácí hráč Marek Oulík surově přejel hostujícího hráče a od rozhodčího nemohla přijít jiná než červená karta. Početní převahu hosté využili hned vzápětí, když se po šesti minutách od incidentu trefil do sítě Petr Trdlička, když v souboji proti domácímu gólmanovi nezaváhal a krásně ho přeloboval a poslal tak svůj tým do vedení 0:1. Zbytek poločasu se odehrával spíše ve středu pole a gól v prvních čtyřiceti pěti minutách už žádný nepadl.

Dobřany o výhře rozhodly až v nastavení

Domácí si po pátnácti minutách odpočinuli a nabrali síly a s odhodláním vyrovnat vstoupili do druhé půle, což se jim také povedlo a to hned po deseti minutách druhého poločasu, když zaváhání hostující obrany potrestal radkovický Martin Hohlberger 1:1. Hra byla vyrovnaná po celý zbytek poločasu, s několika šancemi na obou stranách, žádná však ke gólu nevedla až do poslední minuty, když v nastavení kopali hosté standartní situaci, ve které se po chybě gólmana nejlépe zorientoval  Jaroslav Voler a stanovil tak konečné skóre zápasu na 1:2 pro hostující Dobřany. Dobřany si tak udržely kontakt s prvním týmem tabulky Chotěšovem.

TJ Sparta Radkovice
Václav Heřman: „Ve 30. minutě hru ovlivnilo vyloučení domácího Oulíka, potom se více do hry dostaly Dobřany a přesilovku využily a daly gól na 0:1. Ve druhé půli jsme se dostávali více do hry zase my, kdy jsme vyrovnali na 1:1 a pak v nastavení jsme s trestňáku dostali gól na 1:2, takže smolný konec zápasu“

TJ Dobřany
Jan Roubíček: „Zápas se odehrával na těžkým terénu, takže moc krásy nepobral. Odehrávalo se to spíše uprostřed hřiště a byl to spíše boj než fotbal. Rozuzlení přišlo až v nastavení, kdy jsme dali gól v nastavení ze standardní situace. Bojovný zápas s hodně ostrými zákroky.“

K. Novotný [-] - M. Brada [-] , J. Bešta [-] , Z. Bultas [-] , M. Hohlberger [-] , M. Oulík [-] , K. Valenta [-] , J. Janeček [-] (46. K. Šelep [-] ) , M. Velich [-] , M. Březina [-] , F. Březina [-]