17.kolo, Středočeský | Příbram | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Kvěch pěti góly sestřelil dublovické béčko

0

Dublovice B odevzdaným výkonem věnovaly tři body sedlčanskému Tatranu C, za nějž hned pětkrát skóroval Robert Kvěch. Dublovice od ještě většího výprasku uchránil brankář Burian, který přes devět obdržených branek patřil k těm lepším v dublovickém dresu.

Rozhodnuto za půl hodiny

Utkání sedlčanského céčka a dublovického béčka se hrálo prakticky jen na jednu branku. Sedlčany měly po celou dobu utkání navrch a jeho osudu rozhodli již po prvních třiceti minutách, lepším pohybem a kombinací dublovické přehrávali a svou převahu brzy vyjádřily i vstřelenými brankami, když se jako první prosadil přes brankáře Buriana Robert Kvěch. Druhou branku přidal střelec Radek Šťovíček, který se stále přetahuje s kosovohorským Petrem Moudrým o prvenství v tabulce střelců. Když se v první půlhodině trefil ještě Marek Pecholt a Robert Kvěch přidal svůj druhý zásah, bylo o zápase prakticky rozhodnuto, Dublovice nekladly odpor a v dalším prrůběhu utkání už šlo jen o to, jakým rozdílem nakonec utkání skončí. Těsně před koncem prvního poločasu stihl ještě zkompletovat hattrick Robert Kvěch a do kabin se tak odcházelo za jasného stavu 5:0.

Druhá půle ve stejném duchu

Druhá půle pokračovala ve stejném duchu jako ta první, míč na kopačkách měli většinou hráči Tatranu a s dublovickou obranou si dělali, co chtěli. Navýšení stavu přišlo záhy, svoji šanci proměnil v 53. minutě záložník Vladimír Jindra a o sedm minut později jej napodobil opět Robert Kvěch. Poté se střelci na chvíli odmlčeli, což byla hlavně zásluha hostujícího brankáře Buriana, který vychytal v několika dalších šancích sedlčanské snajpry a jen díky němu nakonec Dublovice nedostaly obávanou desítku. V závěru se totiž trefil už jen Kvěch se Strnadem a skóre utkání se zastavilo na 9:0.

TJ Tatran Sedlčany C
Josef Brotánek(vedoucí mužstva): „Utkání mělo naprosto jednoznačný průběh, Dublovice působily odevzdaným dojmem a jen díky svému brankáři nedostaly ještě více branek.“

J. Ješuta [-] - T. Brotánek [-] , J. Dvořák [-] (65. M. Petera [-] ) , M. Čermák [-] , M. Pecholt [-] , R. Kvěch [-] , R. Šťovíček [-] (46. J. Pešek [-] ) , F. Šťovíček [-] , V. Jindra [-] , R. Strnad [-] , V. Novotný [-]