7.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. F, 2015-2016

--

--

Favorit z Doudleb si poradil s rezervou Dvora

0

Doudleby prohání vedoucí Náchod a v tomto utkání proti rezervě Dvora si nemohly dovolit zaváhat. V utkání nebyly lepším týmem, ale po dvou polovlastních brankách dvorských si připsaliy důležité vítězství

Dvě polovlastní branky hostí

Rezerva Dvora Králové zajížděla na půdu druhého celku tabulky Doudleb nad Orlicí, které zdobí nejpevnější obrana v soutěži. Lepší vstup do utkání si domácí tým nemohl ani přát. Již ve 2. minutě střelu Šrámka nešťastně tečoval za záda vlastního brankáře hostující obránce Ježek a domácí se ujali brzkého vedení. Další smolný okamžik pro hosty nastal ve 28. minutě, kdy se vysoký míč Šrámka dostal do ostrého slunce, brankář Matula ho zcela ztratil z dohledu a míč k překvapení všech skončil za zády brankáře Dvora. Po brance na 2:0 se domácí hráči zaměřili spíše na obranou fázi. Po pěkné kombinaci měl snížení na kopačkách hostující Lukáš Mertlík, ale ve vyložené šanci z malého šance přestřelil branku. Hosté marně dobývali obranný val domácích, který byl zaparkovaný před pokutovým územím, ale právě domácí mohli zvýšit své vedení. Tentokrát byl však brankář Matula na místě a výborným zákrokem udržel naděje svého týmu.

Velká převaha hostí po pokutové území

Do druhého poločasu vstoupili hosté s odhodláním překonat zkonsolidovanou obranu Doudleb a vstřelit co nejdříve kontaktní branku. Čas však ubíhal a Dvůr si nebyl schopen vypracovat vyloženou brankovou příležitost. Domácí hráči nebyli dopředu takřka nebezpeční, ale hostům vázla finální fáze. Ke konci utkání, když hrál Dvůr již prakticky bez obránců nastřelily Doudleby ve velké šanci břevno Matulovi branky. Hosté působili po celé utkání lepším dojmem a svého soupeře zmáčkli před svého brankáře. Za celé utkání se jim však vsítit branku nepodařilo, a tak si Doudleby v čele s brankářem Gartnerem připsaly další čisté konto a 3 body tabulky.

TJ Velešov Doudleby nad Orlicí
Marek Mazura - trenér: Po vyrovnaném prvním poločase, kdy nám hosté dopomohli ke gólům, přišla ve druhém poločase územní převaha soupeře, který místy hrál Barcelonu. To znamená jasnou převahu, ale jen po pokutové území. Dnes jsme měli štěstí, šli jsme mu naproti, a bohužel pro hosty.

TJ Dvůr Králové nad Labem B
Čeněk Celler - trenér: Utkání jsme prohráli dvěma polovlastenci. Sice jsme měli více ze hry a v prvním poločasu si vytvořili i brankové příležitosti, ale realizace opět nulová. Ve druhé půli opět převaha, ale branky opět chyběli. Domácí ještě před koncem nastřelili břevno. Jinak slušně vedený duel oběma družstvy.

V. Gärtner [-] - S. Dudek [-] , M. Mazura [-] (46. M. Lyer [-] ) , J. Langr [-] , J. Šrámek [-] , M. Mazura [-] , T. Kotyza [-] (46. J. Kopsa [-] ) , M. Kráčmer [-] (85. M. Čihák [-] ) , P. Kudláček [-] , J. Krmaš [-] , M. Mazura [-] (77. J. Souček [-] )

V. Matula [-] - J. Ruprich [-] , R. Klazar [-] , M. Petráček [-] , L. Mertlík [-] , J. Kuhn [-] , R. Vágner [-] , D. Machek [-] , S. Ježek [-] , J. Gábor [-] , V. Hák [-] (46. A. Matula [-] )

ŽK: 61. M. Kráčmer , 89. M. Lyer .
Počet diváků: 101. Rozhodčí: Janata Lukáš - PEŠAVA Otakar, SMRČEK Jakub.