3.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

--

Dohrávka 3. kola mezi Tlumačovem a Hulínem vyzněla lépe pro domácí

0

V Tlumačové se hrála v úterním odpoledni za krásného slunečného počasí dohrávka 3. kola mezi domácí týmem a hulínskou Admirou. Očekával se vyrovnaný zápas, domácí se zatím výsledkově trápí a potřebují každičký bod, hosté z Hulína měli za sebou velmi dobrou sérii. Utkání skončilo v základní hrací době nerozhodně, kdy oba celky vstřelily po jedné brance. V penaltovém rozstřelu byli úspěšnější domácí hráči Tlumačova, kteří jej vyhráli v poměru 3:1 a připisují si bod navíc.

První poločas moc k vidění nenabídl, hrálo se většinou ve středu hřiště, domácí v 29. minutě nastřelili po centru z leva hlavou břevno, fotbalisté Hulína dokonce neměli žádnou vyloženou šanci.
Druhou půli ale měli většinou hru ve své moci hostující hráči, v 75. minutě minutě dal branku Šenkyřík, ale o dvě minuty později domácí po rohu vyrovnali a zápas šel do penalt. Domácí dali 3, hosté jen 1, takže druhý bod zůstal v Tlumačově...

Na penalty vyhráli domácí 3:1

SK Tlumačov
Miroslav Škrabal, brankář:

FK Admira Hulín
web Admiry: V první půli jsme moc šancí neměli, zlepšili jsme se až ve druhém dějství. Penalty se nám ale vůbec nepovedly.