7.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2016-2017

--

Radešínská Svratka vyloupila poslední Třebelovice

54. M. Máca - 6. I. Plhal , 16. M. Pekárek , 19. M. Drdla , 44. I. Plhal , 67. M. Drdla , 88. P. Veselý
0

Souboj nováčka Třebelovic, kteří se krčí na poledním místě tabulky a Radešínské Svratky moc vzruchu nenabídl. Hostující celek měl utkání pod kontrolou a na 50 diváků vidělo jasnou výhru hostujcího celku.

Hosté vedli o čtyři branky

Máca snížil ale hosté si výhru pohlídali

TJ Třebelovice
Marek Máca - hrající asistent: V utkání jsme se museli obejít bez 5 hráčů základní sestavy, a aby toho nebylo málo, ve 40 minutě odstoupit Marek Čurda. Bohužel stále doplácíme na laciné chyby při jednoduchých přihrávkách. Opět jsme inkasovali velmi brzo, což soupeře nakoplo a do 20 minut vedl 0:4. Ve druhé půli jsme si vytvořili pár šancí, ale ujala se pouze jedna střela, což je na výhru málo. Soupeř si zbytek utkání s přehledem pohlídal a zaslouženě zvítězil. Příští týden přivítáme doma Kněžice a tým čekají rapidní změny v sestavě.