7.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2016-2017

--

--

Mohelno si z chutí zastřílelo

0

Mohelno se nečekaně vysokou domácí výhrou odpoutalo s poslední příčky tabulky Okresního přeboru.

Domácí rozhodli o své výhře již v první půli

Do Mohelna přijely Čáslavice, které se oklepaly z příliš nepovedeného začátku a v posledních dvou zápasech dokázaly naplno zabodovat a posunout se relativně do klidného středu tabulky. Naopak Mohelno se nadále krčí na poslední příčce tabulky. Přesto by domácí rádi napravili poslední domácí hokejový debakl 4:9 proti Hornímu Újezdu. V zápase jakoby nešlo vidět, že hraje poslední mužstvo tabulky z celkem hrající klidný střed. Domácí tým měl od prvích minut obrovskou chuť po vítězství, což hned vyjádřil ve 4. minutě David Horký, který rychle poslal domácí do vedení 1:0. V 9. minutě dal František Staněk iž na 2:0.Hosté ani nedostali šanci na vyrovnání a domácí v 10. minutě slavili další trefu zásluhou Petra Štěpána -3:0. Sotva se Čáslavice probraly z šoku, již o minutu později vytahoval ze své sítě Jaroslav Martenek další balón, který dopravil do sítě Ivo Foretník -4:0. Studená sprcha pro hosty tak znamenala po pár minutách prakticky konec zápasu. Potom přeci jen se hra uklidnila ab i střelci se uklidnili, ale v závěru poločasu přidalo Mohelno Čáslavicím další hřebíček do rakve. Ve 44. minutě dal nejprve na 5:0 Tomáš Vostal a další gól na cestu do kabin jim přibalil hráč, který načal střelecký účet, David Horký -6:0.

Domácí v pohodě dokráčeli ke třem bodům

Druhá půle se už jenom dohrávala, ale domácí přidali ještě dvě branky. V 72. minutě Petr Štěpán dal na 7:0 a v 82. minutě pak Tomáš Vostal na 8:0. Za hosty alespoň zaznamenal čestný úspěch v 89. minutě Patrik Růžička -8:1

TJ Mohelno
Šanda Pavel, hráč: Dnes jsme Čáslavice k ničemu nepustily a konečně jsme si také střelecky zpravili chuť. Hosty vůbec nepodržel jejich brankář. Dnes to byl od nás týmový výkon.