6.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2016-2017

--

--

Chlebičov loupil v Krásných Loučkách

0

Chlebičov vedl po půli o dvě branky. Loučky sice na počátku druhé půle snížily, ale poslední slovo patřilo v samém závěru zápasu hostům.

Chlebičov po předchozím selhání v Mokrých Lazcích opět najel na vítěznou vlnu. V Krásných Loučkách mu usnadnila život hned 1. minuta, kdy roh Lumíra Sedláčka prodloužil na přední tyči Černín a Radek míč pohodlně zametl do kasy – 0:1. Potom ovšem hosté přepustili otěže zápasu domácím, kteří mohli několikrát vyrovnat. Svěřenci trenéra Axmanna naštěstí všechny infarktové momenty přežili a krátce před přestávkou podruhé udeřili. Radek napřáhl ze dvaceti metrů a nepříliš nebezpečným projektilem zaskočil gólmana Malinovského – 0:2.

Ve 48. minutě ale borci z Chlebičova mírně znervózněli. Krásné Loučky podnikly rychlý brejk a Cudrák korigoval na 1:2. Hosty to však příliš nevykolejilo. V defenzivě si počínali velice zkušeně, takže vyrovnání nehrozilo. V 80. minutě mohlo být předčasně vymalováno, jenže Řehulka si po učebnicové kolmici Lumíra Sedláčka vylámal zuby na připraveném Malinovském. Definitivní klid na chlebičovskou lavičku tedy vnesla až 90. minuta. Gabaj totiž nadvakrát propasíroval balon za záda Malinovského a rozpoutal vítězné oslavy hostů.

TJ Sokol Krásné Loučky
Miroslav Pella (vedoucí týmu): Hned brzy jsme inkasovali ze standardky na 0:1. Poté jsme se snažili vyrovnat a diktovali jsme tempo hry po zbytek první půle. Bohužel se nám nepovedlo proměnit naše vyložené šance, zejména únik Marcela Cudráka, který po překonání brankáře, nedokázal usměrnit balon do sítě. Před koncem poločasu přišla překvapivá střela hostů, která našeho gólmana zaskočila a skončila za jeho zády. Ve druhém poločase jsme chtěli výsledek utkání zvrátit. Podařila se nám brzy vsítit kontaktní branka. Poté přišly další tři vyložené šance. Ty jsme bohužel nevyužili a na konci zápasu, kdy jsme vrhli všechny síly do útoku, jsme inkasovali branku na konečných 3:1.

SK Viktorie Chlebičov
Vilém Axmann, trenér Chlebičova: Měli jsme přímo ideální vstup do zápasu, protože jsme se hned v první minutě ujali vedení. Pak jsme ovšem úplně přestali hrát a Krásný Loučky si vytvořily nejméně tři čisté šance. V prvním poločase jsme hráli hodně pod naše možnosti. Druhou půli už jsme zvládli mnohem lépe. Přesto jsem tentokrát více spokojený s výsledkem než s výkonem.

P. Malinovský [-] - S. Chudický [-] , O. Šmíd [-] , J. Lalák [-] , J. Dankovič [-] , M. Cudrák [-] , J. Košárek [-] (65. M. Mylek [-] ) , R. Choma [-] , L. Chlopčík [-] , L. Česlík [-] , L. Dvořák [-]

V. Sýkora [-] - J. Majewski [-] , L. Villaschek [-] , L. Černín [-] (80. A. Korbel [-] ) , F. Linda [-] - M. Dzierža [-] , L. Sedláček [-] , M. Elek [-] (49. L. Gabaj [-] ) , O. Haas [-] - D. Řehulka [-] (89. C. Josefus [-] ) , J. Radek [-] -

ŽK: 81. M. Cudrák , 88. S. Chudický - 42. J. Radek , 72. F. Linda , 77. L. Sedláček , 88. J. Majewski .
Počet diváků: 68. Rozhodčí: KUBÁČEK Vojtěch - JEDLIČKA Jan, MALCHÁREK Zdeněk.