Nováčkovi z Fulneku vstup do sezóny nevyšel

0

Nováčkovi z Fulneku úvodní zápas nevyšel. První poločas nevsítilo ani jedno z mužstev žádný gól. Nejblíže k němu byl jistebnický Kadlčák, který rozetřásl tyčku fulnecké branky. Úvod do druhého dějství vyšel lépe hostům z Jistebníku. Muziku tvrdilo duou Lebica a Kadlčák. Nejprvé otevřel skóre po přihrávce Kadlčáka Lebica - 0:1. O chvíli později si role vyměnili, a ůspěšným střelcem byl Kadlčák - 0:2. Fulnek navác v dalším průběhu zachránila dvakrát branková konstrukce. Jiskérku naděje Fulnek vykřesal až čtyři minuty před koncem, když se dokázal prosadit Stratil - 1:2. Více toho ale Fulnek nestačil a hosté si tak odvážejí tři body.