--

--

Lovosice zesměšnily Nový Bor a přiblížily se Brozanům

0

Kanonáda, kanár, debakl. Druhé Lovosice v rámci jednadvacátého kola přejely Nový Bor 6:0 a minimálně do nedělního utkání prvních Brozan, s posledním Žatcem, stáhly náskok v tabulce na pouhé dva body. Na lovosický stadion si našlo cestu zhruba 200 diváků, kteří viděli jasnou převahu svých hráčů. Po třiceti minutách svítil na světelné tabuli stav 4:0 a bylo rozhodnuto. Hosté se téměř k ničemu nedostali a odjíždí bez bodu. S šestigólovou nadílkou!

11.4.2015, 10:15

AFK Lovosice : Nový Bor   6:0 (4:0)

Branky: 5' Hanych, 10' Šalda, 13' Faust, 28' Rada, 65' Novotný Filip, 69' Obrtlík

Nejlepší hráč: Holub (Lovosice)

Lovosice - Marek, Obrtlík, Olejník, Šalda, Bubeníček, Faust, Holub, Stejskal, Novotný, Hanych, Rada

Nový Bor - Klouda, Tschakert, Mach, Hauer, Broschinský, Stromecký, Lebruška, Kubeš Třešňák, Černý, Osuamnu

ASK Lovosice
Petr Nepraš, sekretář Lovosic: "Celý zápas jsme byli lepším týmem. Už v první půli jsme to zúročili čtyřmi góly, takže jsme si pak mohli dovolit vystřídat, aby si zahráli všichni. Výsledek 6:0 je sice jasný, ale trápili jsme se v koncovce. To se nám příště může vymstít."

FC Nový Bor
Jiří Obrovský st., člen týmu Nový Bor: "Nemám, co bych k tomu řekl. Kdybychom mohli využít hráčů z Varnsdorfu, vypadalo by to jinak. Podle mého názoru se zápas nepovedl i rozhodčím."

F. Marek [-] - M. Obrtlík [-] , M. Olejník [-] , P. Šalda [-] , T. Bubeníček [-] - M. Faust [-] , A. Holub [-] , P. Stejskal [-]

Místo: Lovosice. Počet diváků: 200.