4.kolo, Středočeský | Beroun | III. třída sk. A, 2016-2017

--

--

--

--

Nový Jáchymov na Mořině vstřelil devět branek, domácí hráli jen v sedmi a po první půli byl zápas ukončen

0

Domácí Mořina do utkání nastoupila pouze v sedmi hráčích a nakonec podlehli hostům z Nového Jáchymova vysokou prohrou 0:9. Po prvním poločase tak byla hra ukončena, jelikož nemělo cenu za tohoto stavu pokračovat v utkání.

První poločas byl zároveň poslední, po devíti obdržených gólech domácí zápas nechali ukončit

Utkání na Mořině vedl pan rozhodčí Václav Knotek, domácí do zápasu nastoupili pouze v počtu sedmi hráčů, a tak hned od začátku utkání bylo jasné, že tahle hra nemůže dopadnout jinak než výhrou hostů. Gólová smršť začala v šesté minutě a skončila ve čtyřicáté čtvrté. Jelikož byl zápas jednoznačně v režii hostů a žádná událost kromě vstřelených branek se nekonala, tak článek bude pouze o výčtu branek hostů z Nového Jáchymova.

6. minuta - Michal Vlček

14. minuta - Václav Cimpa

19. minuta - Václav Cimpa

22. minuta - Filip Bartoš

25. minuta - Filip Bartoš

31. minuta - Petr Vondráček

35. minuta - Martin Žalud

43. minuta - Martin Žalud

44. minuta - Tomáč Frydrych

Druhý poločas se na Mořině nekonal

Mořina
Hráč Ro. K: Dneska jsme se nesešli, bylo nás pouze sedm a po devíti brankách v první půli jsme po dohodě zápas ukončili. Nemělo cenu pokračovat a obdržet dalších X branek. Bohužel, ale doufám, že příště nás bude více.

Mořina
J. Krátký [-] - J. Kárník [-] , R. Kubín [-] , P. Gregor [-] , M. Hašek [-] , M. Váňa [-] , J. Kubín [-]

TJ Čechie Nový Jáchymov
Z. Merhout [-] - M. Stárek [-] , V. Cimpa [-] , L. Spurný [-] - T. Frydrych [-] , L. Bartoš [-] , Y. Odeesho [-] , P. Vondráček [-] - M. Vlček [-] , M. Žalud [-] , F. Bartoš [-]

Místo: Mořina. Počet diváků: 30. Rozhodčí: KNOTEK Václav - ORÁLEK Jiří (N), KRÁL Martin (N).