ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 3.kolo Vysočina | 1.B třída sk. B, 2015-2016

Také ve třetím kole I. B. třídy se vítězem ankety o Hráče kola stal kněžický hráč. Tentokrát primát připadl pravému obránci Michalu Brychtovi, který bez váhání zodpověděl otázky mířené často i přímo na tělo.

0
Co říkáte průběhu minulého utkání, jaký jste měl Vy osobně pocit ze zápasu, jaké jsou cíle týmu pro letošní sezonu z Vašeho pohledu?
Utkání v Měříně mělo dva různé poločasy. V tom prvním jsme podle mého názoru byli o něco lepší, dostali jsme se díky gólu z penalty do vedení, ale bohužel jsme se z něj neradovali dlouho. Dostali jsme gól přímo z rohu, což se mi na hřišti stalo poprvé. Určitě v tom hrál svoji roli vítr, který nás provázel celý zápas. Ve druhém poločase nás měřínští zatlačili a my spoléhali na brejky.Nevyšel ale ani jeden a my také neinkasovali, takže se urodila zřejmě zasloužená remíza. Z utkání jsem měl celkem dobrý pocit, jen mě mrzí, že jsme nedokázali vydržet hrát celý zápas ve stejném nasazení jako v prvním poločase, to pro příště musíme zlepšit. Cíle pro sezonu jsou dané. Jelikož jsme byli pasováni na outsidera soutěže, tak je to určitě záchrana :-)
Co říkáte na to, že jste již třetím hráčem ze stejného týmu, jenž se stal Hráčem kola. Věděli jste, že máte tolik fanoušků, jak je to možné?
Zřejmě slušnej oddíl :-) Vypadá to, že jelikož jsme malá vesnice, lidé si více váží toho, že hrajeme tuto soutěž a o to více se o fotbal zajímají. Naši fanoušci jsou pro nás velkou oporou, a to nejen na domácích zápasech.
Kdo Vás k fotbalu přivedl?
Fotbal mě bavil už odmala, ale jen na poli před domem, takže jsem nechodil ani do přípravky, ani do žáků. Až ve vyšším věku mě kamarád přesvědčil, abych to šel zkusit kolektivně, tak jsem začal hrát za dorosty a dnes jsem rád,že mě tehdy ukecal. Na poli bych dnes už asi nehrál :-)
Nejkrásnější fotbalový zážitek?
Zřejmě první gól, který jsem vstřelil. Bylo to za dorost v Nové Vsi a vyhráli jsme 2:1.
Nejhorší fotbalový zážitek?
Budu se opakovat po předchozích hráčích kola, ale jednoznačně zranění.
Oblíbený fotbalový tým?
Nemám žádného favorita mezi týmy, je mi jedno, kdo hraje, hlavně, když je to fotbal ke koukání. Fandím jen naší reprezentaci a českým zástupcům ve fotbalové Evropě.
Jaký je Váš fotbalový sen?
Sen každého fotbalisty je určitě reprezentace, jen nevím, jestli se přes Kadeřábka prosadím :-)
Jakým způsobem jste v létě odpočíval, jste také vyznavačem jiných sportů?
V létě jsem stihl jen dva dny na Pálavě, jinak jsem žádnou dovolenou neměl, tak třeba ještě nějaká proběhne.Jelikož jsem odpůrcem zimy, tak mám rád spíše letní sporty, z těch mě nejvíce baví asi nohejbal a tenis.
Co říkáte na server fotbalunas. cz, pocítí kabina nějak Vaše vítězství v anketě o Hráče kola?
Je to dobrý server, líbí se mi. Ještě byste mohli dávat nějaké odměny pro hráče kola :-) Náš pokladník okamžitě zareagoval na vaši anketu a ihned zpoplatnil nominaci i výhru, takže jestli soutěž bude probíhat podobným způsobem i nadále, tak to vypadá na velkou akci na konci sezony :-)