SESTAVA KOLA - 3.kolo Karlovarský | Krajský přebor , 2015-2016

Datum kola: 05.09.2015

0

3. kolo Krajského přeboru Karlovarského kraje je za námi a vy můžete, stejně jako každý týden, vybrat nejlepšího hráče z ideální jedenáctky uplynulých víkendových bojů. Hlasovat můžete do středečního poledne.

Lukáš Kocourek - brankář Olympie Březová udržel čisté konto v zápase proti Chebu a navíc jeho tým ještě neztratil ani bod a kraluje celému krajskému přeboru

Michal Čuchraň - obránce z březové se na čistém kontu Kocourka podílel bezchybným výkonem v obraně a navíc přispěk k vítězství jednou brankou

Filip Tomáň - ostrovský obránce hrál poctivě, vyhrával hlavičkové souboje a FC Chebu nedovolil jedinou branku

Robert Jelínek - obránce Královského Poříčí vstřelil jeden gól v přestřelce proti Toužimi

Antonín Mandous - přišel na hřiště až v 69. minutě, ale už za čtyři minuty vstřelil branku Mariánským Lázním

Jan Bílek - záložník Mariánek přišel na hřiště v 71. minutě a v 75. už rozhodl o vítězství svého mužstva přestnou trefou

Jaroslav Dobeš - záložník Hvězdy byl jediným střelcem svého mužstva. Hvězda získala první body za výhru 2:1 v Citicích

Jakub Borek - záložník Toužimi vstřelil dvě branky v přestřelce proti Královskému Poříčí. Ta druhá byla navíc vítězná

Jan Kašpar - jeho stabilní výkony pomáhají Březové k zisku bodů. V zápase proti Chodovu přispěl navíc gólem

Jakub Diviš - útočník karlovarské Lokomotivy vstřelil dvě branky svého mužstva a byl jeho jediným střelcem. Díky jeho trefám Lokomotiva remizovala v Lomnici

Ondřej Nýber - osmnáctiletý útočník Ostrova se podílel na vítězství 5:0 čtyřmi góly. Neskutečný výkon v dospělém, natož ještě v dorosteneckém věku

Hlasovat pro hráče můžete od 07.09.2015 12:00 do 09.09.2015 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)