SESTAVA KOLA - 9.kolo Plzeňský | 1.A třída , 2021-2022

Datum kola: 26.09.2021

0

Deset odehraných zápasů je za námi. Jelikož byla ve hře jedna předehrávka, tak se jedná fakticky o 9. kolo a zde je jeho ideální jedenáctka.

BRANKÁŘ:

Michal Soukup - Svéradice vyhrály sice vysokým rozdílem, ale brankář neměl vůbec málo práce. Několikrát svůj tým podržel a čisté konto si sám vychytal.

OBRANA:

Roman Umanskyi - Dokázal vymazat nebezpečného Žiaka a zároveň velmi často podporoval útok.

Luboš Šoural - Středobod hrádecké defenzívy, který zejména v poslední půlhodince byl v neustálé permanenci. Pomohl vybojovat důležitou remízu.

Jakub Krystl - Útočně laděný krajní obránce či záložník naskočil až do druhého poločasu, během něhož však dokázal vsítit dvě branky.

ZÁLOHA:

Stanislav Nekola - Druhou brankou v utkání uklidnil svůj mančaft a dovedl k důležitým bodům proti nesnadnému soupeři.

Tomáš Přibyl - Dvěma brankami se podílel na deklasování Bělé. Výborně tvořil hru a organizoval hru.

Vlastimil Beránek - Zkušený útočně laděný středopolař rozdával milimetrové centry pro své spoluhráče a sám jednu branku vsítil. Zkušenosti z vysokých soutěží se týmu opět hodily.

Jaromír Králík - V Křimicích vsítil dvě branky, kdy druhá byla tou vítěznou. Zkušenostmi rozdílový hráč a tahoun svého mužstva.

ÚTOK:

Petr Bulín - Vsítil první a vítěznou branku svého celku v těžkém střetnutí s plzeňskou Košutkou.

Lukáš Hudec - Dvě branky vsítil, jednu připravil a v předních liniích byl proti Mochtínu rozdílovým hráčem.

Jiří Masopust - Další dvougólový střelec z utkání Žihle vs. Bělá nad Radbuzou. Nastavil poločasové vedení 2:1.

Hlasovat pro hráče můžete od 27.09.2021 20:21 do 29.09.2021 11:59

Hlasování bylo ukončeno

Hlasování jsme ukončili. Brzy se dozvíte vítěze. A pokud váš favorit nevyhrál, nevadí, pokud bude i nadále předvádět skvělé výkony, budete ho nacházet v dalších sestavách kola :)