13.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2016-2017

--

Hosté vydřeli výhru a vezou si domů tři body

0

Po prvním poločase vedli hosté o jeden gól.

Velmi hezké utkání se spoustou branek viděli diváci v Merklíně.Do oboustranně otevřeného zápasu vstoupili lépe domácí, když ve 25. minutě otevřel skóre Michal Barth.Domácí se z vedení dlouho neradovali a o osm minut později Dominik Kubinec vyrovnal na 1 : 1.Hosté ještě do poločasu strhli vedení na svou stranu, když se prosadil Michal Turták.

Hosté ve druhém poločase udrželi vítězství

Druhý poločas začal stejně, jako končil první - oboustranně aktivní hrou.Diváci viděli mnoho soubojů, povedených akcí a chválabohu i gólů.V 68. minutě se dočkali vyrovnání domácí, když se trefil Milan Sýkora.Hosté ale měli více štěstí v tomto zápase a v 77. minutě jim vystřelil tři body Jan Zemanovič