18.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2016-2017

--

Dao hrdinou Háje

45. P. Dao , 49. P. Dao , 63. J. Lampa - 52. M. Uličný
0

Nový hájecký kouč Baránek si minulou sobotu před vlastními fanoušky střihl úspěšnou trenérskou premiéru. Na domácí lavičce dirigoval své mužstvo v zápase proti Frenštátu pod Radhoštěm, který se zatím nachází úplně na chvostu tabulky. Hosté sice kousali, ale neuhlídali ghanského bombera Daa.

První poločas ovšem ze strany Háje vzbudil rozpaky. Frenštát ani zdaleka nepřipomínal vážného sestupového aspiranta, když domácím zle zatápěl. Favorit ovšem všechny složité situace vyřešil a jen pár vteřin před přestávkou udeřil. Dao se na křídle uvolnil přes dva protihráče, potom si navedl míč k šestnáctce a placírkou poslal balon krásně k protější tyči – 1:0.

Další hvězdná chvilka ghanského útočníka přišla ve 49. minutě. Háječtí rozebrali soupeře do posledního šroubku a Dao měl po asistenci Janíčka značně usnadněnou úlohu – 2:0. Hosté však přispěchali s bleskovou odpovědí. Při jejich standardce se vyšrouboval do vzduchu Uličný a korigoval na 2:1. Domácí borci ale nepropadali panice. V 63. minutě opět předvedli krásnou kombinační akci a Janíček tentokrát skvěle nabil Lampovi – 3:1. Závěrečná půlhodinka už nic zajímavého nepřinesla, takže všechny body zůstaly na hájeckém stadionu.

TJ Háj ve Slezsku
Kamil Matěj (trenér): Jsme samozřejmě rádi, že jsme zvítězili, ale zápas nebyl moc kvalitní. Přestože jsme vstřelili tři krásné góly, tak měl náš výkon k ideálu hodně daleko. První poločas byl hodně rozháraný, když byl výsledek dost na vážkách. O přestávce proběhla v kabině bouřka a docela zabrala. Je to pro nás důležitá výhra, která nám určitě pomůže psychicky

SK Beskyd Frenštát pod Radhoštěm
Radim Špaček (kapitán): Zápasu je škoda. Hodně nás ovlivnil gól do šatny, který byl zlomovým momentem utkání. Nyní nás čeká důležité utkání, které musíme zvládnout, tak abychom se dotáhli na týmy před námi. Doufám, že se dobře připravíme, a že budeme v plné síle

P. Hladký [-] - R. Štefek [-] , I. Janíček [-] , P. Dao [-] (85. Š. Továrek [-] ) , Z. Eršil [-] , J. Lampa [-] (82. L. Komárek [-] ) , M. Vyležík [-] , O. Matěj [-] , T. Trupl [-] (71. R. Staníček [-] ) , L. Malcharek [-] , R. Kolig [-]

V. Pešák [-] - I. Maruchnič [-] (46. J. Bednář [-] ) , A. Marek [-] , R. Vaverka [-] , P. Střelec [-] (43. A. Plachký [-] ) , J. Kovář [-] , D. Kobylík [-] , R. Gillar [-] (65. R. Kocián [-] ) , R. Špaček [-] , Š. Křiva [-] (73. P. Klimpar [-] ) , M. Uličný [-]

ŽK: 21. T. Trupl , 57. M. Vyležík , 90. Z. Eršil - 32. Š. Křiva , 43. P. Střelec , 90. J. Kovář .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Lukašík Petr - DYTKOVÁ Šárka, JURČEK Ondřej.