1.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2017-2018

--

--

Vladislav si s chutí zastřílela

0

I díky hattricku Davida Velebi zvítězila ve své obnovené premiéře v okrese jednoznačnou výhrou nad Hrotovicemi 6:2

Domácí odpověděli na vedoucí gól hostů hned dvakrát

V souboji bývalých mužstev hrajících v loňském roce I. A třídu byli na začátku zápasu hosté lepší. Hosté se dlouhými nakopávanými míči dostávali do šancí. První vstřelený gól nebyl uznán pro postavení mimo hru ale druhá šance byla již proměněna ve vedoucí branku hostí. Po úvodním tlaku soupeře se hra vyrovnala a postupně přebírali iniciativu domácí. Po rohovém kopu se trefil hlavou Orálek a do poločasu přidal vedoucí branku Chalupa.

Domácí jasně dominovali

Druhý poločas byl již v režii domácích, kteří ze své převahy vytěžili čtyři branky a další šance zůstali nevyužity. O branky se ve druhém poločase podělili třemi góly Veleba, který se stal hrdinou utkání a Chalupa.  Konečný výsledek stanovil krásnou střelou z přímého kopu Novák.