24.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2014-2015

--

--

V Náměšti bylo k vidění devět golů

0

Zápas plný gólů viděla hrstka fanoušků v Náměšti. Hlavně na hřišti řádili Kučera (3 góly) a Oladiti (4 góly).

Vstup do zápasu vyšel lépe domácím a úž ve 4. minutě skóroval Kučera. Vyrovnat mohl vzápětí Staněk, ale jeho pokus vytěsnil mimo tři tyče Soustružník. Ten kapituloval v 17. minutě proti střele pozdějšího hrdiny utkání Oladitiho, který za další dvě minuty přehodil Soustružníka – 1:2. Ve zbytku poločasu měla Náměšť tlak, ale vyrovnání se nekonalo. Druhý poločas začali lépe mladíci HFK. Na začátku vymetl šibenici Rybníček. Pak vychytal Oladitiho ve vyložené šanci Soustružník. Hostující útočník ale po další kombinaci doklepl míč do odkryté branky. Vzápětí zvýšil už na 1:5 Staněk a bylo po zápase. Pak ale přišly dva nedovolené zákroky třebíčského Lorence a obě penalty využil Kučera. Poslední slovo však měl Oladiti, který dal svůj čtvrtý gól.