21.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2017-2018

--

--

Volyně z Netolic odjela s výpraskem, dostala „bůra“

23

Dle postavení v tabulce se mělo jednat o vyrovnaný souboj, ale rozhodla aktuální forma mužstev a jejich rozpoložení. Netolice si jasně nechaly tři body doma.

Martin Malina v závěru poločasu snížil na 2:1

Podzimní mač vyšel lépe pro Volyni. V minulém kole oba celky prohrály, a tak chtěly navázat na lepší zápasy. Před pětapadesáti diváky začaly lepe domácí Netolice, které za výhrou nastartoval dorostenec Jan Skála, jenž se prosadil hned v 8. minutě, při první vážnější šanci zápasu a poté i ve 40 minutě. Martin Malina ve 44. minutě stihl ještě snížit na 2:1.

Netolice přidaly tři góly a Volyně si odvezla „bůra“

Volyně tak do druhého poločasu nepřišla odevzdaně, naopak měla velkou šanci strhnout vítězství na svou stranu. Jenomže po hodině hry dal na 3:1 Václav Vlášek a po něm se trefil i Jiří Urban a bylo po zápase. V 70. minutě přidal pátý gól Netolic Václav Vlášek, který vstřelil v zápase dva góly a v sezóně to byl už dvanáctý gól, momentálně se nachází na děleném pátém místě v tabulce střelců. Volyně tak utržila nečekaný debakl. V tabulce jsou týmy zhruba v polovině, ale tento zápas jednoznačně ovládly Netolice.

Příští kolo Volyně přivítá poslední Zdíkov. Netolice jedou na Stachy.