Březí jasně zdolalo Polničku

32

TJ Březí-Březské
Petr Lysoněk: Tak se nám od vody vrátil talentovaný pan J. a dokonce se nám podařilo proměnit první šanci, což spolu dohromady nejspíš rozhodlo o dalším průběhu utkání. Zdá se, že se již stalo nepsaným pravidlem v III. třídě, že kdo dá první gól, vyhraje (např. v současném kole tohle pravidlo překvapivě porušili jen Hamry). Musí se pogratulovat každému, kdo nastoupil, neboť hrát bez obsazené lavičky se hlavně v průběhu druhého poločasu ukázalo více než nepříjemným, ale nějak "se to" zvládlo. Zkrátka, jak praví klasik: „Stejně jak jsme vyhráli, tak jsme mohli i prohrát". Teď nás ovšem čeká práce na tom všechny přemluvit, aby konečně opustili marodku. Sportu zdar a vesnickému fotbalu zvlášť!

TJ Sokol Polnička
Radim Synek, trenér: Tento zápas se mi hodnotí velmi těžce nějaké pozitiva se asi nedají najít.Děláme pořád ty stejné fatální chyby,které nás srážejí na kolena.Před začátkem si k tomu řekneme spoustu věcí aby se neopakovalo to co jsme v předešlých utkáních dělali špatně a pak přijdeme na hřiště a jako,kdyby se nic neříkalo.Nabádal jsem hráče aby se neopakoval scénář jako minule doma s Pohledcem kdy po 13.minutách byl stav 2:0 bohůžel nevídím mým aktérům do hlavy jak si to porovnají a s čím do zápasu jdou a s jakým cílem,protože co se opět dělo je neuvěřitelné když běžela 14.minuta tak jsme prohrávali dokonce 3:0 a v tu chvíli do mě vjel takový vztek že sem se neznal.přístup a nasazení některých hráčů mě opravdu neskutečně ser.....nezbývá nám nic jiného než makat dál na tréninkách a do dalšího utkání jít od nuly a vyhrát.Za týmem si stojím a věřím mu, máme na víc jedeme dál.Sportu zdar a vesnickému zvlášť.

Počet diváků: 28. Rozhodčí: ŽĎÁNSKÝ Zdeněk - VOKŘÁL Martin (N), MIDRLA Petr (N).