8.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

--

--

Bohdalov přehrál rezervu Polné

24

Bohdalov doma hostil rezervu Polné a především díky hattricku Koukala slaví výhru.

Domácí po půli vedli

Domácím skvěle vyšel vstup do zápasu, když střelami zasypali hostujícího gólmana Rychteckého. V 9. minutě zahrával přímý volný kop Tomáš Doležal a npřesně našel Vojtěcha Koukala, který načal své střelecké představení - 1:0. V 17. minutě se rychlonohý Koukal dostal do brejku a ař faulován, tak dokázal zvýšit vedení domácího týmu - 2:0. To domácí trochu ukolébalo a Polná po půl hodině hry dokázala snížit, když se po špatně zahraném rohovém kopu Šimka dostal do brejku Procházka a snížil - 2:1. Do přestávky už žádná další branka nepadla.

Domácí navyšovali vedení

V 53. minutě zkompletoval svůj hattrick Vojtěch Koukal - 3:1. Poté přišly chvíle Zdeňka Novotného. Nejprve po hodině hry napřáhl pětadvaceti metrů a krásnou střelou vymetl šibenici branky hostí - 4:1. Tato branka hosty definitivně zlomila a na jejich branku se valil útok za útokem. V 84. minutě kopal Tomáš Doležal rohový kop a našel hlavu Zdeňka Novotného, který se trefil přesně - 5:1. Domácí tak bodovali potřetí v řadě. Polná zůstala na dně tabulky.

Bohdalov v dalším kole hraje v Počítkách. Polná se pokusí zvednout doma s Lukami nad Jihlavou.

Sokol Bohdalov
Alois Matějíček: Navázali jsme na domácí zápas s Přibyslavicemi. Vzhledem k průběhu druhého poločasu je pro hosty výsledek zápasu ještě milosrdný. Teď jedeme do Počítek, kde to bude velmi těžké.

Slavoj Polná B
Jaromír Tobolka (trenér): Domácí vyhráli zaslouženě. Znovu jsme předvedli velké chyby v obraně. Když už jsme se dostali do šance, tak jsme ji špatně vyřešili.

J. Chalupa [-] - O. Chalupa [-] (86. D. Skála [-] ) , Z. Novotný [-] , P. Neuman [-] , A. Fabík [-] - A. Neuman [-] , L. Krčál [-] (78. P. Fabík [-] ) , T. Doležal [-] - V. Koukal [-] , R. Henzl [-] (73. V. Pokorný [-] ) , J. Šimek [-] -

S. Rychtecký [-] - A. Apfelthaler [-] , L. Čaloud [-] , D. Procházka [-] , F. Gondek [-] , D. Mühlfeit [-] , T. Vacek [-] , O. Skryja [-] , D. Kratochvíl [-] , D. Jaroš [-] , M. Šorf [-] (77. Š. Vavroušek [-] )

ŽK: 42. A. Fabík , 73. J. Šimek - 65. D. Kratochvíl , 77. D. Jaroš .
Hráči zápasu: V. Koukal , Z. Novotný - S. Rychtecký .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: JONÁŠ Petr - MAAR Michal, SKRYJA Stanislav.