17.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2018-2019

--

Měcholupy na nejlepší cestě za postupem

13. D. Bálek , 21. S. Bečka , 23. D. Bálek , 44. P. Dražka , 89. J. Duchek
6

Měcholupy čekal další krok k tomu, aby si na konci soutěže mohli užívat postupové oslavy. V cestě jim stála nevyzpitatelná rezerva Mochtína.

Dominance domácích od začátku zápasu

Matný výkon hostů v první půlhodince zápasu prakticky rozhodl. Domácí trestali chyby v  rozehrávce i chybné bránění hostujících hráčů, ve 23.minutě vedli již 3:0, bylo prakticky rozhodnuto.

Rezerva Mochtína nekladla odpor

Po přestávce se hra hlavně u hostů výrazně zvedla, přesto si Měcholupy své poločasové vedení 4:0 pojistily v  samotném závěru utkání ještě 5.golem. Domácí vedou s náskokem tabulku OP a jsou na nejlepší cestě postoupit do I.B třídy, Mochtín stále zatím drží 9.příčku, ale čeká jí ještě hodně perných zápasů .

TJ Měcholupy
J. Kovařík [-] - S. Bečka [-] , K. Veselka [-] , D. Novák [-] , O. Červený [-] (51. T. Javorský [-] ) , D. Bálek [-] (73. J. Valečka [-] ) , J. Duchek [-] , P. Dražka [-] , Z. Zadražil [-] , V. Kaas [-] (30. P. Havlíček [-] ) , L. Majer [-]

TJ Sokol Mochtín B
P. Kodeš [-] - J. Kolář [-] , J. Pretzelmayer [-] , J. Podráský [-] , J. Křivánek [-] , T. Vlk [-] , S. Strejc [-] , M. Blahník [-] , P. Lorenc [-] , J. Peleška [-] , J. Švátora [-] (65. J. Pavlík [-] )

Počet diváků: 60. Rozhodčí: Petličarovský Ivan - MOLNÁR Ludovít (N), ŠVÁTORA Petr (N).