24.kolo, Vysočina | 1.B třída sk. B, 2018-2019

45. V. Beran
20

Odpor Přibyslavic zlomil na konci prvního poločasu domácí Beran.

Domácí po půli vedli

První poločas v Měříně nabídl 123 divákům velmi zajímavou kopanou. Hosté se dostali do dvou zajmavých příležitostí, ale domácí brankář Hladík potvrdil svoji formu a obě šance parádně zneškodnil. V poslední minutě prvního poločasu se dostal k míči Vlastimil Beran a lobem z pětadvaceti metrů překvapil brankáře hostí Nováka - 1:0.

Domácí si vedení pohlídali

Domácí odehráli druhé dějství chytře. Drželi míč a Přibyslavice se horko těžko dostávaly do hry. Domácí tak slaví tři body a vysněný postup mají nadosah.

TJ Sokol Přibyslavice
Vojtěch Škorpík (hráč): Utkání jsme začali dobře a do dvacáté minuty jsme si vypracovali několik šancí, které jsme bohužel neproměnili. Utkání by rozhodně více slušela remíza, ale hraje se na góly a ten jsme bohužel žádný nevstřelili.