6.kolo, Vysočina | Krajský přebor , 2019-2020

Žirovnice doma nadělovala "bůra".

21

Fotbalisté Žirovnice doma porazili Bedřichov vysoko 5-1

Bedřichov začal lépe, pak přišel ovšem zvrat.

Bedřichov opět vstoupil do utkání lépe. Jenom narozdíl od zápasu v Pelhřimově vstřelil úvodní branku hostující Lacina. Ve 25. minutě se trefil výstavně z přímého kopu Lukáš Dýnek a na hřišti začal existovat pouze domácí tým. Žirovnice držela balón a byla jasně lepším týmem. Ve 43. minutě dokonal obrat domácí Vít Kučera.

Po změně stran Žirovnice pokračovala v krasojízdě.

Žirovnice dál pokračovala v kombinační hře a Bedřichovu, jakoby docházely síly. Ve 49. minutě se opět trefil opět domácí Dýnek a zvýšil na 3-1. Žirovnice dále válcovala svého soupeře a přidala další dvě branky nejprve se trefil Vodáček a o chvíli později opět Kučera. V závěru mohl Dýnek navýšit na 6-1 a završit hattric, ale Šána jeho penaltu zneškodnil. Až po té se Bedřichov opět vrátil do hry, ale bohužel pro ně, už žádné branky nepřidal a zápas skončil 5-1.

FC Slavoj Žirovnice
Adam Vaš (obránce): Zápas se hrál v těžkých podmínkách, ale myslím si že jsme se s tím poprali lépe.

TJ Sokol Bedřichov
Lukáš Dvořáček (hráč): Tak zase jsme do zápasu vstoupili dobře, dali jsme i první gól, ale oni z první šance srovnali a to je nakoplo. My jsme naopak přestali hrát svoji hru a dostali jsme další góly. Teď se musíme srovnat, abys jsme zvládli příští důležitý zápas s Okříškami.

D. Švec [-] - M. Hřebecký [-] (65. T. Hřebecký [-] ) , L. Dýnek [-] , T. Knotek [-] , V. Kučera [-] , K. Tolkner [-] , J. Svoboda [-] (62. M. Kořínek [-] ) , J. Vodáček [-] , A. Vaš [-] , V. Hadrava [-] (83. M. Rušil [-] ) , Š. Smejkal [-] (52. V. Staněk [-] )

P. Šána [-] - D. Mašek [-] (80. J. Fuxa [-] ) , J. Mareš [-] , M. Zamazal [-] , L. Dvořáček [-] - D. Vaněk [-] (57. R. Diviš [-] ) , J. Göth [-] (80. P. Štěpánek [-] ) , T. Grepl [-] , M. Neuwirth [-] (66. T. Havlík [-] ) - D. Lacina [-] , D. Novák [-] -

ŽK: 26. T. Knotek , 44. L. Dýnek - 83. D. Lacina , 89. M. Zamazal .
Místo: Žirovnice. Počet diváků: 50.