3.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2019-2020

--

Kosmonosy deklasovaly Lysou nad Labem devíti góly

9. V. Šulc (p.) , 12. V. Šulc , 20. M. Karásek , 42. J. Maryška (p.) , 54. V. Žďánský , 77. M. Kubelka , 87. T. Fabián , 88. F. Beran , 90. J. Strouhal - 67. M. Kubín , 81. L. Novák
17

Kosmonosy - Ten kdo přišel na utkání domácích s Lysou nad Labem, určitě nelitoval. V zápase padlo neuvěřitelných jedenáct gólů. Oba týmy spolu hrály minulou sezónu o soutěž níže vyrovnané zápasy.

Čtyři góly Kosmonos

V 9. minutě měli domácí výhodu pokutového kopu, který Čul ranou do šibenice proměnil - 1:0. Za podobný zákrok se poté penalty dožadovali hosté, ale tentokrát píšťalka zůstala němá. Ve 12. minutě zamířil opět do hostující sítě Šulc - 2:0. Ve 20. minutě se skóre měnilo znovu, fabián naše lpřesným centrem Karáska, který se nemýlil - 3:0.

Ve 42. minutě přišel střet domácoho hráče s brankářem Novákem a byla nařízena další penalta. Tu tentokrát proměnil Maryška 4:0. Kosmonosy šly tedy do kabin vysokým vedením.

Kosmonosy proměnily zápas v exhibici

Uběhlo devět minut z druhého dějství a domácí pokračovali v krasojízdě. Ve vápně si nejlépe počínal Žďánský a prostřelil Nováka - 5:0. V 67. následovalo snížení po zakončení Kubína - 5:1. Jenže domácí byli i nadále hladoví a o deset minut později se trefil hlavou Kubelka - 6:1.

Lysá přidala svůj druhý gól v 81. minutě, když se trefil Lukáš Novák - 6:2. Ale v poslední desetiminutovce se děly ještě velké věci. V 87. minutě přidal sedmý domácí zásah Fabián - 7:2. Hned z dalšího útoku ani ne o minutu později se trefil Beran 8:2. V 90. minutě dokonal hrozivý debakl hostí Strouhal - 9:2.

Kosmonosy se po vysoké výhře usadily na prvním místě, hosté jsou naopak bez bodů s hrozivým skórem poslední.

FK Slovan Lysá
Václav Rathouský: "Jsme z toho smutní, musíme zvednout hlavu a zkusit vybojovat nějaký body v příštím zápase. Kvalita soupeře byla znát. Domácí byli lepší na balonu a my jsme jim nechávali hodně volného prostoru. Po dvaceti minutách bylo po fotbale. Nebylo to úplně na jednu bránu, jenže domácí skórovali a pak zvolnili. Když už jsme se dostali k zaútočení, špatně jsme situaci řešili. Jediné pozitivum je, že jsme konečně dali gól."

Počet diváků: 203. Rozhodčí: BUDIL Daniel - ČERMOCH Jakub, BARTŮŠEK Zdeněk.