Středočeský | Krajský přebor
2023-2024
-
Kutná Hora - Tochovice 87-0-13 % 0:5 (0:3) 12.08. 10:15 -
Chlumec - Dobříš 87-0-13 % 3:1 (1:0) 12.08. 10:30 -
Poříčí - Tuchlovice 49-13-38 % 1:1 (0:0) 12.08. 10:30 -
Doksy - Milín 62-0-38 % 0:2 (0:0) 12.08. 17:00 -
Velim - Sedlčany 75-0-25 % 1:1 (1:0) 12.08. 17:00 -
Sokoleč - Povltavská FA B 87-0-13 % 5:2 (1:2) 13.08. 17:00 -
Průhonice - M.Hradiště 37-25-38 % 2:2 (1:0) 13.08. 17:00 -
Poříčany - Libiš 100-0-0 % 3:0 (2:0) 13.08. 17:00
-
Libiš - Sokoleč 33-0-67 % 1:3 (1:1) 19.08. 10:15 -
Milín - Průhonice 100-0-0 % 7:0 (4:0) 19.08. 10:30 -
Povltavská FA B - Poříčí 17-17-66 % 2:1 (1:0) 19.08. 17:00 -
Dobříš - Poříčany 66-17-17 % 1:3 (0:2) 19.08. 17:00 -
Tuchlovice - Doksy 83-17-0 % 3:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
Tochovice - Chlumec 83-0-17 % 4:0 (1:0) 19.08. 17:00 -
M.Hradiště - Velim 66-17-17 % 1:5 (1:2) 20.08. 17:00 -
Sedlčany - Kutná Hora 100-0-0 % 4:2 (3:1) 20.08. 17:00
-
Chlumec - Sedlčany 50-0-50 % 6:0 (3:0) 26.08. 10:30 -
Doksy - Povltavská FA B 60-0-40 % 1:0 (1:0) 26.08. 17:00 -
Poříčí - Libiš 83-0-17 % 3:1 (1:0) 25.08. 19:00 -
Velim - Kutná Hora 83-0-17 % 1:0 (0:0) 26.08. 17:00 -
Sokoleč - Dobříš 83-17-0 % 5:1 (3:0) 27.08. 17:00 -
Průhonice - Tuchlovice 33-17-50 % 1:1 (1:0) 27.08. 17:00 -
Poříčany - Tochovice 33-0-67 % 2:1 (1:0) 26.08. 17:00 -
M.Hradiště - Milín 50-0-50 % 0:3 (0:0) 27.08. 17:00
-
M.Hradiště - Doksy 75-25-0 % 0:1 (0:1) 12.09. 17:30 -
Tuchlovice - Sokoleč 33-0-67 % 3:1 (1:0) 30.08. 17:30 -
Průhonice - Velim 0-33-67 % 1:3 (1:1) 30.08. 17:30 -
Tochovice - Sedlčany 100-0-0 % 2:4 (1:3) 30.08. 17:30 -
Milín - Poříčí 100-0-0 % 2:2 (0:1) 30.08. 17:30 -
Povltavská FA B - Poříčany 33-0-67 % 3:3 (3:1) 30.08. 17:30 -
Libiš - Chlumec 0-0-100 % 1:0 (1:0) 30.08. 17:30 -
Dobříš - Kutná Hora 0-0-0 % 6:1 (1:1) 23.08. 17:30
-
Libiš - Doksy 100-0-0 % 5:2 (2:0) 02.09. 10:15 -
Kutná Hora - Chlumec 33-0-67 % 1:1 (1:0) 02.09. 10:15 -
Milín - Velim 67-0-33 % 4:3 (1:2) 02.09. 10:30 -
Povltavská FA B - Průhonice 33-0-67 % 3:2 (2:0) 02.09. 17:00 -
Dobříš - Poříčí 100-0-0 % 0:0 (0:0) 02.09. 17:00 -
Tochovice - Sokoleč 67-0-33 % 2:3 (0:1) 02.09. 17:00 -
Tuchlovice - M.Hradiště 67-0-33 % 4:0 (2:0) 02.09. 17:00 -
Sedlčany - Poříčany 34-33-33 % 1:2 (0:2) 03.09. 17:00
-
Milín - Tuchlovice 100-0-0 % 2:1 (2:1) 09.09. 10:30 -
Poříčí - Tochovice 80-0-20 % 1:4 (0:1) 09.09. 17:00 -
Doksy - Dobříš 60-20-20 % 3:1 (0:1) 09.09. 17:00 -
Velim - Chlumec 80-0-20 % 2:2 (1:1) 09.09. 17:00 -
Sokoleč - Sedlčany 60-20-20 % 2:2 (1:1) 10.09. 17:00 -
Průhonice - Libiš 40-20-40 % 4:1 (2:0) 10.09. 17:00 -
Poříčany - Kutná Hora 40-0-60 % 2:0 (0:0) 10.09. 17:00 -
M.Hradiště - Povltavská FA B 80-0-20 % 2:1 (2:0) 10.09. 17:00
-
Libiš - M.Hradiště 83-0-17 % 7:2 (2:0) 16.09. 10:15 -
Kutná Hora - Sokoleč 0-17-83 % 2:3 (0:0) 16.09. 10:15 -
Chlumec - Poříčany 33-17-50 % 1:1 (0:0) 16.09. 10:30 -
Povltavská FA B - Milín 0-0-100 % 0:1 (0:0) 16.09. 16:30 -
Dobříš - Průhonice 50-33-17 % 3:1 (1:1) 16.09. 16:30 -
Tuchlovice - Velim 66-17-17 % 3:1 (1:0) 16.09. 16:30 -
Tochovice - Doksy 71-0-29 % 1:2 (1:0) 16.09. 16:30 -
Sedlčany - Poříčí 71-0-29 % 1:1 (1:1) 17.09. 16:30
-
Milín - Libiš 100-0-0 % 3:0 (2:0) 23.09. 10:30 -
Velim - Poříčany 86-14-0 % 3:1 (1:0) 23.09. 16:30 -
Tuchlovice - Povltavská FA B 100-0-0 % 0:0 (0:0) 23.09. 16:30 -
Poříčí - Kutná Hora 100-0-0 % 6:1 (4:0) 22.09. 19:00 -
Doksy - Sedlčany 86-0-14 % 2:1 (1:1) 23.09. 16:30 -
M.Hradiště - Dobříš 57-29-14 % 2:1 (2:0) 24.09. 16:30 -
Sokoleč - Chlumec 57-14-29 % 2:1 (1:0) 24.09. 16:30 -
Průhonice - Tochovice 43-14-43 % 2:1 (0:0) 24.09. 16:30
-
Libiš - Tuchlovice 25-13-62 % 0:2 (0:2) 30.09. 10:15 -
Kutná Hora - Doksy 13-13-74 % 4:1 (1:0) 30.09. 10:15 -
Chlumec - Poříčí 62-25-13 % 1:1 (1:0) 30.09. 10:30 -
Povltavská FA B - Velim 38-13-49 % 0:2 (0:0) 30.09. 16:00 -
Dobříš - Milín 0-0-100 % 0:2 (0:1) 30.09. 16:00 -
Tochovice - M.Hradiště 100-0-0 % 4:5 (3:2) 30.09. 16:00 -
Sedlčany - Průhonice 75-25-0 % 4:0 (0:0) 01.10. 16:00 -
Poříčany - Sokoleč 50-25-25 % 4:0 (1:0) 01.10. 16:00
-
Milín - Tochovice 100-0-0 % 2:1 (1:1) 07.10. 10:30 -
Povltavská FA B - Libiš 75-25-0 % 3:1 (1:0) 07.10. 16:00 -
Doksy - Chlumec 87-0-13 % 3:0 (1:0) 07.10. 16:00 -
Poříčí - Poříčany 14-29-57 % 3:2 (1:2) 06.10. 19:00 -
Tuchlovice - Dobříš 100-0-0 % 3:0 (2:0) 07.10. 16:00 -
Velim - Sokoleč 100-0-0 % 2:0 (2:0) 07.10. 16:00 -
Průhonice - Kutná Hora 38-13-49 % 0:0 (0:0) 08.10. 16:00 -
M.Hradiště - Sedlčany 38-49-13 % 2:1 (2:1) 08.10. 16:00
-
Průhonice - Chlumec 33-11-56 % 2:1 (2:1) 14.10. 15:30 -
Libiš - Velim 11-0-89 % 2:2 (1:0) 14.10. 10:00 -
Kutná Hora - M.Hradiště 11-0-89 % 3:1 (2:1) 14.10. 10:00 -
Dobříš - Povltavská FA B 25-25-50 % 1:1 (0:1) 14.10. 15:30 -
Tochovice - Tuchlovice 11-0-89 % 4:2 (4:1) 14.10. 15:30 -
Sedlčany - Milín 0-0-100 % 4:0 (1:0) 15.10. 15:30 -
Sokoleč - Poříčí 67-11-22 % 2:6 (1:4) 15.10. 15:30 -
Poříčany - Doksy 78-11-11 % 0:2 (0:0) 15.10. 15:30
-
Libiš - Dobříš 87-13-0 % 5:2 (4:1) 21.10. 10:00 -
Milín - Kutná Hora 100-0-0 % 5:1 (2:1) 21.10. 10:00 -
Povltavská FA B - Tochovice 62-13-25 % 1:2 (0:1) 21.10. 15:30 -
Doksy - Sokoleč 74-13-13 % 1:1 (1:0) 21.10. 15:30 -
Tuchlovice - Sedlčany 100-0-0 % 3:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Velim - Poříčí 87-13-0 % 2:0 (0:0) 21.10. 15:30 -
Průhonice - Poříčany 25-0-75 % 0:6 (0:4) 22.10. 15:30 -
M.Hradiště - Chlumec 87-0-13 % 1:3 (0:2) 22.10. 15:30
-
Chlumec - Milín 0-0-100 % 1:2 (0:1) 28.10. 10:00 -
Kutná Hora - Tuchlovice 29-0-71 % 2:2 (1:1) 28.10. 10:00 -
Dobříš - Velim 0-0-100 % 2:1 (1:1) 28.10. 14:30 -
Poříčí - Doksy 86-14-0 % 4:1 (3:0) 28.10. 10:00 -
Tochovice - Libiš 72-14-14 % 5:0 (3:0) 28.10. 14:30 -
Sedlčany - Povltavská FA B 86-0-14 % 8:1 (4:0) 29.10. 14:30 -
Sokoleč - Průhonice 86-0-14 % 3:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Poříčany - M.Hradiště 100-0-0 % 0:2 (0:2) 29.10. 14:30
-
Milín - Poříčany 100-0-0 % 5:0 (2:0) 04.11. 10:00 -
Libiš - Sedlčany 0-20-80 % 3:0 (1:0) 04.11. 10:00 -
Povltavská FA B - Kutná Hora 80-0-20 % 3:1 (0:1) 04.11. 14:00 -
Dobříš - Tochovice 60-0-40 % 1:2 (0:0) 04.11. 14:00 -
Velim - Doksy 80-20-0 % 3:1 (2:1) 04.11. 14:00 -
Tuchlovice - Chlumec 100-0-0 % 5:1 (2:0) 04.11. 14:00 -
M.Hradiště - Sokoleč 40-20-40 % 0:3 (0:1) 05.11. 14:00 -
Průhonice - Poříčí 0-0-100 % 2:3 (0:2) 05.11. 14:00
-
Kutná Hora - Libiš 25-0-75 % 3:3 (2:1) 11.11. 10:00 -
Chlumec - Povltavská FA B 50-25-25 % 3:0 (0:0) 11.11. 10:00 -
Tochovice - Velim 50-0-50 % 2:0 (0:0) 11.11. 14:00 -
Poříčí - M.Hradiště 100-0-0 % 2:1 (2:1) 11.11. 10:00 -
Doksy - Průhonice 100-0-0 % 3:1 (2:0) 11.11. 14:00 -
Poříčany - Tuchlovice 50-0-50 % 2:1 (1:1) 12.11. 14:00 -
Sedlčany - Dobříš 100-0-0 % 2:1 (0:0) 12.11. 14:00 -
Sokoleč - Milín 0-0-100 % 0:3 (0:1) 12.11. 14:00
-
Libiš - Poříčany 56-11-33 % 1:1 (0:0) 09.03. 10:15 -
Milín - Doksy 89-11-0 % 6:0 (3:0) 09.03. 10:30 -
Povltavská FA B - Sokoleč 50-20-30 % 2:2 (2:0) 09.03. 14:30 -
Tuchlovice - Poříčí 60-20-20 % 1:3 (0:2) 09.03. 14:30 -
Dobříš - Chlumec 40-30-30 % 2:4 (1:2) 09.03. 14:30 -
Tochovice - Kutná Hora 50-20-30 % 0:1 (0:1) 09.03. 14:30 -
M.Hradiště - Průhonice 70-0-30 % 1:1 (0:1) 10.03. 14:30 -
Sedlčany - Velim 60-10-30 % 0:1 (0:0) 10.03. 14:30
-
Kutná Hora - Sedlčany 29-29-42 % 0:1 (0:1) 16.03. 10:15 -
Chlumec - Tochovice 100-0-0 % 1:2 (0:1) 16.03. 10:30 -
Poříčí - Povltavská FA B 57-14-29 % 5:0 (2:0) 16.03. 15:00 -
Doksy - Tuchlovice 57-0-43 % 0:1 (0:0) 16.03. 15:00 -
Velim - M.Hradiště 71-29-0 % 2:1 (0:0) 16.03. 15:00 -
Sokoleč - Libiš 72-14-14 % 2:1 (2:1) 17.03. 15:00 -
Průhonice - Milín 14-0-86 % 1:3 (0:3) 17.03. 15:00 -
Poříčany - Dobříš 86-0-14 % 3:2 (3:0) 17.03. 15:00
-
Libiš - Poříčí 29-29-42 % 3:1 (2:0) 23.03. 10:15 -
Kutná Hora - Velim 29-0-71 % 1:0 (1:0) 23.03. 10:15 -
Milín - M.Hradiště 100-0-0 % 2:0 (1:0) 23.03. 10:30 -
Povltavská FA B - Doksy 86-0-14 % 0:1 (0:0) 23.03. 15:00 -
Dobříš - Sokoleč 29-0-71 % 3:3 (0:0) 23.03. 15:00 -
Tuchlovice - Průhonice 86-0-14 % 3:1 (1:1) 23.03. 15:00 -
Tochovice - Poříčany 42-29-29 % 1:3 (1:2) 23.03. 15:00 -
Sedlčany - Chlumec 86-14-0 % 2:1 (0:1) 24.03. 15:00
-
Chlumec - Kutná Hora 73-18-9 % 4:2 (2:0) 30.03. 10:30 -
Velim - Milín 9-18-73 % 0:4 (0:4) 30.03. 16:30 -
Doksy - Libiš 62-0-38 % 1:2 (0:1) 29.03. 10:15 -
Poříčí - Dobříš 78-11-11 % 2:1 (1:1) 29.03. 14:00 -
Poříčany - Sedlčany 73-18-9 % 4:1 (2:0) 31.03. 16:30 -
M.Hradiště - Tuchlovice 22-0-78 % 0:0 (0:0) 29.03. 15:00 -
Sokoleč - Tochovice 73-18-9 % 2:1 (1:0) 31.03. 16:30 -
Průhonice - Povltavská FA B 73-18-9 % 1:5 (1:2) 31.03. 16:30
-
Libiš - Průhonice 87-0-13 % 4:2 (1:2) 06.04. 10:15 -
Kutná Hora - Poříčany 25-0-75 % 1:2 (1:1) 06.04. 10:15 -
Chlumec - Velim 38-13-49 % 2:1 (1:1) 06.04. 10:30 -
Povltavská FA B - M.Hradiště 87-0-13 % 5:0 (1:0) 06.04. 16:30 -
Tochovice - Poříčí 37-25-38 % 2:2 (1:2) 06.04. 16:30 -
Tuchlovice - Milín 13-13-74 % 0:3 (0:2) 06.04. 16:30 -
Dobříš - Doksy 50-0-50 % 0:1 (0:0) 06.04. 16:30 -
Sedlčany - Sokoleč 50-0-50 % 2:4 (2:2) 07.04. 16:30
-
Milín - Povltavská FA B 100-0-0 % 6:0 (2:0) 13.04. 10:30 -
Poříčí - Sedlčany 90-10-0 % 2:2 (0:1) 12.04. 19:00 -
Velim - Tuchlovice 64-18-18 % 2:1 (1:1) 13.04. 16:30 -
Doksy - Tochovice 64-9-27 % 0:1 (0:0) 13.04. 16:30 -
Sokoleč - Kutná Hora 91-9-0 % 2:1 (1:1) 14.04. 16:30 -
Průhonice - Dobříš 82-9-9 % 0:4 (0:3) 14.04. 16:30 -
Poříčany - Chlumec 82-9-9 % 2:0 (1:0) 14.04. 16:30 -
M.Hradiště - Libiš 55-0-45 % 4:1 (3:0) 14.04. 16:30
-
Libiš - Milín 0-11-89 % 0:4 (0:2) 20.04. 10:15 -
Kutná Hora - Poříčí 33-0-67 % 1:3 (0:1) 20.04. 10:15 -
Chlumec - Sokoleč 22-11-67 % 2:0 (1:0) 20.04. 10:30 -
Povltavská FA B - Tuchlovice 67-22-11 % 2:1 (2:0) 20.04. 17:00 -
Dobříš - M.Hradiště 89-0-11 % 4:0 (2:0) 20.04. 17:00 -
Tochovice - Průhonice 78-0-22 % 3:1 (2:0) 20.04. 17:00 -
Poříčany - Velim 89-0-11 % 2:2 (1:1) 21.04. 17:00 -
Sedlčany - Doksy 89-11-0 % 1:3 (0:2) 21.04. 17:00
-
Milín - Dobříš 100-0-0 % 4:0 (2:0) 27.04. 10:30 -
Doksy - Kutná Hora 90-10-0 % 3:1 (2:0) 27.04. 17:00 -
Poříčí - Chlumec 100-0-0 % 3:1 (1:1) 28.04. 17:00 -
Tuchlovice - Libiš 70-30-0 % 3:4 (0:3) 27.04. 17:00 -
Velim - Povltavská FA B 90-0-10 % 2:0 (1:0) 27.04. 17:00 -
Sokoleč - Poříčany 70-20-10 % 0:1 (0:1) 28.04. 17:00 -
Průhonice - Sedlčany 60-10-30 % 2:4 (1:2) 28.04. 17:00 -
M.Hradiště - Tochovice 70-0-30 % 2:2 (1:1) 28.04. 17:00
-
Libiš - Povltavská FA B 90-10-0 % 2:2 (2:1) 04.05. 10:15 -
Kutná Hora - Průhonice 80-10-10 % 2:3 (1:2) 04.05. 10:15 -
Chlumec - Doksy 40-20-40 % 3:0 (2:0) 04.05. 10:30 -
Dobříš - Tuchlovice 50-0-50 % 0:0 (0:0) 04.05. 17:00 -
Tochovice - Milín 0-0-100 % 0:1 (0:1) 04.05. 17:00 -
Sokoleč - Velim 30-60-10 % 2:4 (1:2) 05.05. 17:00 -
Poříčany - Poříčí 70-0-30 % 1:0 (1:0) 05.05. 17:00 -
Sedlčany - M.Hradiště 100-0-0 % 2:1 (1:1) 05.05. 17:00
-
Milín - Sedlčany 100-0-0 % 11.05. 10:30 -
Chlumec - Průhonice 67-33-0 % 11.05. 10:30 -
Povltavská FA B - Dobříš 34-33-33 % 11.05. 13:00 -
Doksy - Poříčany 0-0-100 % 11.05. 17:00 -
Poříčí - Sokoleč 100-0-0 % 10.05. 19:00 -
Tuchlovice - Tochovice 100-0-0 % 11.05. 17:00 -
Velim - Libiš 100-0-0 % 11.05. 17:00 -
M.Hradiště - Kutná Hora 67-33-0 % 12.05. 17:00
-
Kutná Hora - Milín -:- (-:-) 18.05. 10:15 -
Chlumec - M.Hradiště -:- (-:-) 18.05. 10:30 -
Dobříš - Libiš -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Poříčí - Velim -:- (-:-) 17.05. 19:00 -
Tochovice - Povltavská FA B -:- (-:-) 18.05. 17:00 -
Sokoleč - Doksy -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Poříčany - Průhonice -:- (-:-) 19.05. 17:00 -
Sedlčany - Tuchlovice -:- (-:-) 19.05. 17:00
-
Libiš - Tochovice -:- (-:-) 25.05. 10:15 -
Milín - Chlumec -:- (-:-) 25.05. 10:30 -
Povltavská FA B - Sedlčany -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Doksy - Poříčí -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Tuchlovice - Kutná Hora -:- (-:-) 25.05. 17:00 -
Velim - Dobříš -:- (-:-) 25.05. 10:30 -
Průhonice - Sokoleč -:- (-:-) 26.05. 17:00 -
M.Hradiště - Poříčany -:- (-:-) 26.05. 17:00
-
Kutná Hora - Povltavská FA B -:- (-:-) 01.06. 10:15 -
Chlumec - Tuchlovice -:- (-:-) 01.06. 10:30 -
Doksy - Velim -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Poříčí - Průhonice -:- (-:-) 31.05. 19:00 -
Tochovice - Dobříš -:- (-:-) 01.06. 17:00 -
Sokoleč - M.Hradiště -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Poříčany - Milín -:- (-:-) 02.06. 17:00 -
Sedlčany - Libiš -:- (-:-) 02.06. 17:00
-
Libiš - Kutná Hora -:- (-:-) 08.06. 10:15 -
Milín - Sokoleč -:- (-:-) 08.06. 10:30 -
Povltavská FA B - Chlumec -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Dobříš - Sedlčany -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Tuchlovice - Poříčany -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Velim - Tochovice -:- (-:-) 08.06. 17:00 -
Průhonice - Doksy -:- (-:-) 09.06. 17:00 -
M.Hradiště - Poříčí -:- (-:-) 09.06. 17:00
-
Kutná Hora - Dobříš -:- (-:-) 15.06. 10:15 -
Chlumec - Libiš -:- (-:-) 15.06. 10:30 -
Poříčí - Milín -:- (-:-) 14.06. 19:00 -
Doksy - M.Hradiště -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Velim - Průhonice -:- (-:-) 15.06. 17:00 -
Sokoleč - Tuchlovice -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Sedlčany - Tochovice -:- (-:-) 16.06. 17:00 -
Poříčany - Povltavská FA B -:- (-:-) 15.06. 17:00
Rozhovory
- Když jsem byl malý, měl jsem moc rád Ronaldinha. Teď se mi hodně líbí Joshua Kimmich z Bayernu, říká hráč 19. kola a střelec jednoho gólu David Obermajer
- V týmu jsem sice krátce, přesto jsem tu velmi spokojený, říká hráč 18. kola a střelec dvou gólů Jan Strnad
- Pokud chceme hrát divizi, musíme nejprve vyhrát krajský přebor, a to je dost složitý úkol, říká hráč 17. kola a kapitán týmu TJ Tatran Sedlčany Lukáš Brotánek
Tabulka | Z | Skóre | B | |
---|---|---|---|---|
1 | TJ Ligmet Milín | 24 | 76:14 | 67 |
2 | SK Poříčany | 24 | 50:31 | 49 |
3 | FC Velim | 24 | 45:33 | 43 |
4 | SK Posázavan Poříčí n. S. | 24 | 55:35 | 43 |
5 | SK Sokoleč | 24 | 50:47 | 40 |
Nejlepší střelci | Góly | |
---|---|---|
1 | Václav Kadlec | 22 |
2 | Stanislav Gabriel | 18 |
3 | Petr Sirotek | 16 |
4 | Václav Bláha | 14 |
5 | Petr Galuška | 14 |
Jméno | ZB | Ú | BE | |
---|---|---|---|---|
1 | Venca Likeš | 96 | 54,5% | 0 |
2 | Radek Hruška | 92 | 53,5% | 0 |
3 | Ladislav Beran | 86 | 49,7% | 0 |
4 | Jan Konůpek | 73 | 54,1% | 0 |
5 | Josef Paulovič | 57 | 55,3% | 0 |
Nejnovější události
M. Liška 17:08 7.5.2024 Tip: výhra domácích Milín M. Liška 17:08 7.5.2024 Tip: remíza Chlumec - Průhonice M. Liška 17:08 7.5.2024 Tip: remíza Povltavská FA - Dobříš M. Liška 17:08 7.5.2024 Tip: výhra hostů Poříčany M. Liška 17:08 7.5.2024 Tip: výhra domácích Poříčí