2.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Mariánky si poradily doma s Lomnicí a berou všechny body

0

Viktorka přivítala na svém hřišti v rámci 2. kola krajského přeboru tým z Lomnice. Favorit soutěže se dostal v zápase do čtyřbrankového vedení a i přes dvě inkasované branky si zápas pohlídal a získal plný počet bodů za výhru 4:2.

Utkání začalo jednoznačně lépe pro domácí celek. Mariánské Lázně se totiž již v 10. minuty mohly radovat z první vstřelené branky, o kterou se postaral Jan Kovář. Obě dvě mužstva pak měla několik slibných příležitostí, ale až ta z 39. minuty byla gólová. A vstřelil ji opět mariánskolázeňský hráč, kterým byl tentokrát Vladimír Kafka. V prvním poločase to bylo, co se týče vstřelených gólů, vše.

Ve druhém poločase viděli diváci branek více a to rovnou čtyř. Dvě na každé straně. Nejdříve se v 50. minutě prosadil podruhé v zápase Jan Kovář, po němž se taktéž podruhé v utkání trefil Vladimír Kafka. Tyto dva zásahy znamenali čtyřbrankové vedení domácí Viktorky. Hosté se ale přece jen dostali zpět do zápasu. v 63. minutě totiž střílel přesně Jaroslav Šlais, po nemž se chvíli na to trefil Josef Janovský. Navíc byl minutu poté vyloučen po druhé žluté Marcel Jakubík a domácí se začali strachovat o výsledek, což bylo znát také na jejich výkonu, který už nebyl do útoku tak povedený jako na začátku obou poločasů. V útočné fázi se ale nedařilo ani Lomnici, která již dvoubrankovou ztrátu nedokázala dohnat. Mariánské Lázně tak zvítězili 4:2 a získali další tři důležité body.

FC Viktoria Mariánské Lázně
Štěpán Hirschl: Sešli jsme se v kompletní sestavě, ale bohužel jsme museli reagovat na časové zaneprázdnění, a tak jsme museli střídat, aby kluci mohli na jednu akci. Za stavu 4:0 jsme zaváhali deset minut, kdy jsme dostali gól z rohu, pak gólman udělal hrubou chybu a navíc jsme dostali červenou kartu. Soustředili jsme se pak na konci zápasu na ubránění výsledku. Nepodali jsme optimální výkon.

D. Šmejkal [-] - V. Kotous [-] , A. Novák [-] , M. Jakubík [-] , J. Šaliga [-] - J. Maule [-] (66. T. Kabelák [-] ) , D. Cinkanič [-] , M. Drahorád [-] - P. Holub [-] - J. Kovář [-] (55. J. Bílek [-] ) , V. Kafka [-]

TJ Lomnice
T. Novák [-] - P. Malinkovič [-] , S. Hauf [-] (55. J. Šváb [-] ) , D. Novák [-] (67. J. Kníř [-] ) , J. Oršula [-] (67. M. Pitner [-] ) , M. Prečan [-] (78. P. Veselý [-] ) , J. Kníř [-] , T. Zindl [-] , M. Veselý [-] , J. Šlais [-] , J. Janovský [-]

ŽK: 45. M. Jakubík , 65. M. Drahorád - 44. J. Kníř , 67. M. Prečan . ČK: 68. M. Jakubík .
Místo: tráva. Počet diváků: 200. Rozhodčí: Sapoušek Jáchym - SVATÍK Martin, TALPÁŠ Petr.