6.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2020-2021

--

Rapid Plzeň B doma doslova rozdrtil Chotíkov B

5. J. Řežáb , 5. J. Řežáb , 15. M. Boháč , 15. M. Boháč , 17. K. Veber (p.) , 17. K. Veber (p.) , 19. M. Boháč , 19. M. Boháč , 24. S. Kaše , 24. S. Kaše , 40. M. Boháč , 40. M. Boháč , 44. M. Novák , 44. M. Novák , 48. S. Kaše , 48. S. Kaše , 52. L. Holý , 52. L. Holý , 61. J. Holík , 61. J. Holík , 66. J. Holík (p.) , 66. J. Holík (p.) , 70. J. Holík , 70. J. Holík , 79. J. Řežáb , 79. J. Řežáb , 86. J. Řežáb , 86. J. Řežáb
9

V neděli odpoledne přijela na dosud neporažený Rapid B chotíkovská rezerva a odvezla si obrovský gólový příděl...

Po prvním poločase bylo hotovo

Zápas začal lépe velice aktivní Rapid a od první až do poslední minuty byl na hřišti jasně lepší. V 5. minutě otevřel skóre zápasu Jiří Řežáb. O deset minut později zvyšoval na 2:0 Martin Boháč. V 17. minutě byla nařízena první penalta, ke které se postavil Kamil Veber a proměnil. O dvě minuty později svůj druhý gól slavil Boháč. Ve 24. minutě přidal čtvrtou branku Samuel Kaše. Pět minut před poločasem hattrick zkompletoval Boháč. Ještě minutu před koncem poločasu dal gól Miroslav Novák. Poločasový výsledek byl 7:0 a to ještě hody Rapidu zdaleka nekončily...

Dalších sedm branek do sítě bezmocného Chotíkova

Hned po návratu z kabin se pokračovalo ve stejném tempu jako se skončilo. 48. minuta a Samuel Kaše zvyšoval již na 8:0. Po dvou minutách na hřišti se trefil Ladislav Holý. V 61. minutě skóroval Jan Holík, který následně proměnil penaltu a po chvíli přidal ještě třetí gól a zaznamenal tak hattrick během devíti minut. Nejednalo se ještě o poslední hattrick v zápase, protože Řežáb, který střelecky zápas otevřel ho také dvěma góly zakončil. Jednalo se tak o šestou výhru Rapidu v řadě a zaslouženě tak vévodí tabulce na prvním místě. Tentokrát to odskákal Chotíkov.

SK Rapid Plzeň B
Petr Kovářík (kapitán): V zápase s Chotíkovem se nám podařilo vyhrát vysokým rozdílem. Před zápasem jsme se drželi toho, že soupeře nesmíme podcenit. Zápas přinesl hodně momentů, Tuším, že byly 3 hattricky, kopaly se dvě penalty, vzadu jsme udrželi nulu. Ze začátku jsme využili prvních šancí a pro soupeře muselo být strašně těžké se zápasem něco udělat. Během prvního poločasu bylo už rozhodnuto. Ve zbytku zápasu už jsme jen navyšovali statistiky útočících hráčů a v podstatě se zápas dohrával. Zaslouženě jsme vyhráli a potvrdili, že tuto sezónu se na Rapid pro body nejezdí.

J. Matějka [-] - K. Veber [-] (40. J. Holík [-] ) (40. J. Holík [-] ) , P. Nový [-] , M. Boháč [-] (53. D. Bezděk [-] ) (53. D. Bezděk [-] ) , P. Kovářík [-] , S. Kaše [-] (50. L. Holý [-] ) (50. L. Holý [-] ) , D. Tauš [-] , M. Novák [-] , J. Hlaváč [-] , M. Klimeš [-] (53. O. Baroch [-] ) (53. O. Baroch [-] ) , J. Řežáb [-]