10.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2020-2021

Pustá Polom si poradila s Českým Těšínem

11

V desátém kole hostil Český Těšín celek z Pusté Polomi.

V úvodu se trefil Mrázek

Sobotní odpoledne nám nabídlo souboj mezi Českým Těšínem a Pustou Polomí. Hosté na domácí vletěli a již ve 2. minutě se měnilo skóre. Mikula vyslal Franka, jenž se obtočil kolem obránce. Následně poslal míč na Pompa, který přihrávkou pod sebe oslovil Mrázka a jeho střela skončila za zády domácího brankáře – 0:1. Hosté byli o něco aktivnější, ale selhávali na produktivitu. Domácí mužstvo to mohlo potrestat, avšak žádná ze standardních situací jim nevyšla, a tak se šlo do šaten v lepším rozpoložení hostům z Pusté Polomi.

Domácí snížili až v závěru

V úvodu druhé půle zazdil tutovku Frank po skvělé přihrávce Mrázka. Domácí se hnali za vyrovnáním, to ale nepřišlo. Hru hostí oživil střídající Kludka, který v 78. minutě našel parádní kolmicí Mrázka, jenž vůbec nezaváhal a svou příležitost proměnil – 0:2. Hosté tak navýšili vedení a věřili, že již neinkasují a zápas se nezdramatizuje. To se ale mýlili. V 90. minutě si navedl míč na střelu Krucina a prostřelil Muczku – 1:2. Více toho ale domácí nestihli.

Český Těšín si tak připsal sedmou prohru v řadě. Pustá Polom po prohře v minulém kole opět za tři body.